Відбулося засідання виконавчого комітету
22 червня відбулося засідання виконавчого комітету, яке провела секретар міської ради Катерина Ямщикова.
Виконавчий комітет погодив перекриття руху транспорту з 29 червня до 12 липня на залізничному переїзді першого обвідного кілометру станції Полтава-Південна, пов’язане з проведенням ремонтно-колійних робіт, виділення майже 3,5 млн грн за програмою "Турбота", а також питання про організацію освітнього процесу.
Окрім цього, під час засідання погодили утворення комісії з визначення коефіцієнта співвідношення кількості пасажирів-пільговиків до пасажирів, що оплачують проїзд у міському пасажирському транспорті – тролейбусі, виділення коштів з цільового фонду міської ради, передачу з місцевого матеріального резерву, виділення коштів з цільового фонду міської ради на виконання заходів Цільової програми розвитку старостинських округів Полтавської громади на 2025-2030 роки та низку питань, що стосуються роботи Служби у справах дітей.
Також виконком затвердив акти приймання - передачі відомчого житлового фонду в комунальну власність, Порядок розроблення та моніторингу реалізації Середньострокового плану пріоритетних публічних інвестицій Полтавської громади в новій редакції, розпорядження міського голови з основної діяльності та протокол засідання Конкурсної комісії з питань ваучерної підтримки бізнесу в умовах воєнного стану Полтавської громади від 16.06.2026 № Пр/2.