Герб Полтави

Сайт працює в тестовому режимі.

Відбулося чергове засідання міської робочої групи з координації діяльності в напрямі легалізації виплати заробітної плати

Відбулося чергове засідання міської робочої групи з координації діяльності в напрямі легалізації виплати заробітної плати

24 червня 2026 року відбулося чергове засідання міської робочої групи з координації діяльності в напрямі легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. Головна мета зустрічі — аналіз стану виплати середньомісячної заробітної плати суб’єктами господарювання та контроль за офіційним використанням найманої праці.

У засіданні взяли участь представники органів місцевого самоврядування, Головного управління Державної податкової служби в Полтавській області, Полтавського обласного центру занятості, Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Особливу увагу члени комісії приділили суб’єктам господарювання, де зафіксовано рівень середньої зарплати працівників нижчий за встановлений законодавством мінімум або середній показник по галузі. Офіційне працевлаштування та гідна оплата праці — це не лише соціальна захищеність кожного працівника, а й основа наповнення місцевого бюджету, з якого фінансується життєдіяльність громади під час війни.

На засідання запросили 16 керівників підприємств та приватних підприємців. За результатами засідання робочої групи роботодавці зобов’язалися переглянути рівень оплати праці та привести його у відповідність до чинного законодавства.

Робоча група закликає всіх роботодавців громади суворо дотримуватися вимог трудового законодавства. Виплата зарплат «у конвертах» та неоформлені працівники — це грубе порушення прав людини та фінансовий злочин проти держави.