У Полтаві відбулася зустріч членів родин загиблих, зниклих і полонених бійців 116-ї бригади ТрО
Днями у КЗ "Ветеранський Центр Полтави" відбулася зустріч із родинами військовослужбовців 116-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України, які перебувають у полоні, вважаються зниклими безвісти або загинули, захищаючи територіальну цілісність та державний суверенітет України.
До зустрічі доєдналися представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владислав Носенко, заступниця начальника Управління у справах реінтеграції, соціального захисту ветеранів та внутрішньо переміщених осіб Полтавської ОВА Віта Рекотова, секретар міської ради Катерина Ямщикова, в.о. директора КЗ "Ветеранський Центр Полтави" Олена Мараховська, командир 116 ОБр ТрО, полковник - Максим Литвиненко, заступник начальника Управління Сил ТрО “Північ”, полковник - Сергій Корсун, начальник відділення цивільно-військового співробітництва 116 ОБр ТрО, майор - Андрій Кузнецов, а також представники регіональної робочої групи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими у Полтавській області, Товариства Червоного Хреста України та військові капелани.
Під час зустрічі обговорили можливості підтримки членів родин військовополонених, зниклих безвісти за особливих обставин та загиблих (померлих) захисників України.
"Такий відкритий діалог вкрай важливий. Ще раз проговорили про наявні соціальні програми підтримки та про фахівця із супроводу, який координує родини наших захисників і захисниць у вирішенні їхніх питань. Кожного і кожну чекаємо вдома", - наголосила Катерина Ямщикова.
Члени родин отримали необхідні контакти представників центральних і місцевих органів влади, партнерів із міжнародних організацій та Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими.
"Ми хочемо вислухати кожного з вас, почути ваші думки, прохання та пропозиції. Адже тільки разом, у довірливому спілкуванні, можна знайти реальні шляхи вирішення тих питань, які турбують ваші серця", - зауважив командир 116 ОБр ТрО, полковник Максим Литвиненко.
Зустріч провели за ініціативи 116-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.