У Полтаві провели автопробіг імені Героїв України

23 травня, у День Героїв України, відбувся автопробіг, присвячений пам’яті полеглих воїнів та підтримці Захисників і Захисниць, які нині боронять незалежність і територіальну цілісність країни.
Пам'ятний захід об'єднав військовослужбовців, ветеранів війни, родини полеглих Героїв, а також громадських активістів та небайдужих мешканців громади.
До автопробігу доєдналася секретар міської ради Катерина Ямщикова.
"Сьогоднішній автопробіг - це символ нашої пам’яті про полеглих Героїв, вдячності тим, хто сьогодні боронить Україну та єдності українського народу. Полтава пам’ятає кожного, хто віддав життя за нашу державу та продовжує підтримувати Захисників та Захисниць у боротьбі за свободу та незалежність України", - наголосила Катерина Ямщикова.
Захід організували Управління з питань ветеранської політики Полтавської міської ради, дружини полеглих Захисників України, а також громадські організації "Драйвова сім’я Полтави" та "Сокіл Полтавщини".