У Полтаві відкрили ветеранську фотовиставку «Незламні. Обирати життя»
22 червня у Комунальному закладі «Ветеранський центр Полтави» відкрили фотовиставку ветеранів російсько-української війни «Незламні. Обирати життя».
З вітальним словом до присутніх звернулися начальник Управління з питань ветеранської політики Максим Вареник і директор КЗ "Ветеранський центр Полтави" Олександр Потоцький.
Також захід відвідали Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владислав Носенко та представники Бахмутської громади-форпосту, з якою Полтавська громада співпрацює в межах національного проєкту "Пліч-о-пліч: згуртовані громади".
Героями виставки стали 11 ветеранів, які отримали поранення під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Сьогодні вони проходять шлях фізичного та ментального відновлення, демонструючи силу духу, стійкість і прагнення до повноцінного життя.
Світлини зафіксували особливі моменти взаємодії ветеранів із кіньми під час занять з іпотерапії - одного з методів реабілітації, що сприяє відновленню фізичного стану, допомагає повернути внутрішню рівновагу, відчуття опори та довіру до себе.
Фотовиставка покликана змінити усталені стереотипи щодо ветеранів та показати їх не через призму поранень чи обмежень, а як сильних, відкритих, життєлюбних людей, які щодня обирають життя, розвиток і рух вперед.
Експозиція є нагадуванням про мужність українських Захисників і Захисниць, а також важливість підтримки ветеранів на шляху їхньої адаптації та відновлення.