Календар оновлень:

Події міста:23.06.2023, 15:40
Полтавцям до відома:21.06.2022, 15:48
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.06.2023, 15:40
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про напрямки діяльності КО "Інститут розвитку міста" 14-25 вересня

05.10.2020, 11:26

Окрім поточних завдань, фахівці КО «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради також працювали у наступних напрямках:

· Взяли участь у навчальному семінарі «Практичні кроки з підготовки проєктів регіонального розвитку для участі у Конкурсі секторальної підтримки 2020», організованому проєктом «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС) та експертами мережі РЕГІОНЕТ для фахівців Полтавської області, що займаються питаннями регіонального та місцевого розвитку.

· Взяли участь у онлайн-заході «Секторальна підтримка ЄС: конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу», організованому Міністерством розвитку громад і територій України та Асоціацією міст України.

· Організовували та взяли участь у засіданні робочої групи з питань розвитку велосипедної інфраструктури, під час якого розглянули та обговорили стан виконання пілотних вулиць, облаштування велоінфраструктури по вулиці Героїв Сталінграду, затвердження дизайну системи маркування рекреаційних маршрутів, проведення конкурсу «Велопрацедавець року» та інше.

· Займалися підготовкою проєктів, поданих на конкурс Бюджет участі до експортної перевірки. Цього року зареєстрували 72 проєкти.

· Встановили новий датчик-пиломір та підключили його до системи моніторингу повітря. Крім цього, запрошуємо на сторінку ОАЗИ вийшов новий пост про те, для чого потрібен моніторинг забруднення повітря у містах та основні забрудники.

· Ініціаціювали організацію бізнес-місії полтавських малих та середніх підприємств до Болгарії.

Також нагадаємо, що триває прийом заявок на участь у КОНКУРСІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЄКТІВ „ГОРИЗОНТИ ПОЛТАВЩИНИ” від Полтавської обласної державної адміністрації. ПРИЙОМ ЗАЯВОК ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ ТРИВАЄ ДО 7 жовтня 2020 року!

Мета конкурсу - сприяння в реалізації перспективних інвестиційних проєктів шляхом створення належного іміджевого середовища та проведення промоції, формування пакету інвестиційних пропозицій, що готові до реалізації за рахунок інвестування; розповсюдження пакету інвестиційних пропозицій серед потенційних інвесторів та інституцій, що надають сприяння в залученні інвестицій. Усі деталі – на нашій сторінці у Facebook, анкета за посиланням http://surl.li/ezir.

Конкурс є відкритим, безкоштовним та передбачає два етапи. Перший етап – заповнення реєстраційної форми. Другий – навчання з кваліфікованими бізнес-тренерами та розробка бізнес-плану. Конкурс є заходом цільової Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки.

Городянам

23.06.2023, 15:40