Календар оновлень:

Події міста:19.07.2024, 16:28
Полтавцям до відома:19.07.2024, 10:36
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:19.07.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 19.07.2024, 16:28
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

ТОВ «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ» повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету

12.10.2018, 15:18

ТОВ «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ» повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

У зв'язку зі збільшенням заробітної плати виробничого та адміністративного персоналу більше ніж на 20%, а також зростанням цін на паливо на 29% у порівнянні з січнем 2018 року, та як наслідок нерентабельністю тарифів, встановлених рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 15.02.2018 № 31 «Про встановлення тарифів на теплову енергію ТОВ «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ», підприємство має намір переглянути та встановити нові тарифи на виробництво та постачання теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, що знаходяться за адресою: м. Полтава, вул. Монастирська, 25.

Економічно обгрунтовані тарифи на теплову енергію для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету розраховані на рівні 1369,45 грн/Гкал без ПДВ, у тому числі:

- тариф на виробництво теплової енергії — 1362,35 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на постачання теплової енергії — 7,10 грн/Гкал без ПДВ.

Вироблена теплова енергія постачається для опалення приміщення навчальної лабораторії природничого факультету ПНПУ ім. В.Г. Короленка (м. Полтава, вул. Ф. Моргуна, 16).

Крім цього, ТОВ "ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ" має намір встановити тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, що знаходяться за адресою: м. Полтава, вул. Остроградського, 2.

Економічно обґрунтовані тарифи становлять:

теплова енергія: 1437,84 грн/Гкал без ПДВ, у тому числі:

- тариф на виробництво теплової енергії — 1362,35 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на транспортування теплової енергії — 68,39 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на постачання теплової енергії — 7,10 грн/Гкал без ПДВ.

Вироблена теплова енергія планується постачатися для опалення приміщень Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка, що знаходяться за адресою: м. Полтава, вул. Остроградського,2 (учбові корпуси № 1, 2, їдальня, насосна, майстерня, гаражі, спорткомплекс).

Тарифи для суб'єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, розраховуються згідно з частиною 4 та 5 статті 20 Закону України «Про теплопостачання», зокрема:

- тарифи на теплову енергію встановлюються на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів;

- тариф на виробництво теплової енергії для потреб відповідної категорії споживачів визначається, як різниця між тарифом на теплову енергію та середньозваженими тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу.

Держенергоефективністю визначено середньозважений тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету для Полтавської області у розмірі 1597,60 грн/Гкал без ПДВ. Таким чином загальний тариф на теплову енергію для ТОВ «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ» становить

1597,60 — 10% = 1437,84 грн/Гкал без ПДВ.

Середньозважені тарифи на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, встановлені Держенергоефективністю у розмірі 68,39 грн/Гкал без ПДВ та 7,10 грн/Гкал без ПДВ відповідно.

Тариф на виробництво теплової енергії для ТОВ «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ» складає

1437,84 – 68,39 – 7,10 = 1362,35 грн/Гкал без ПДВ.

Письмові зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 18 жовтня 2018 року за адресою: м. Полтава, вул. Заводська, 3.

Директор ТОВ «ВЛАСНА ЕНЕРГІЯ» Чуприна О.О.


Городянам