Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:05
Полтавцям до відома:Сьогодні, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:11.07.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 12.07.2024, 13:05
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

ТОВ «ТЕМПОЛ» повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів

27.09.2018, 17:07

ТОВ «ТЕМПОЛ» повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

У зв’язку зі збільшенням рівня заробітної плати і, як наслідок, нерентабельністю тарифів, встановлених рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 23.05.2018 № 98 «Про встановлення тарифів на теплову енергію ТОВ «ТЕМПОЛ» підприємство повідомляє про перегляд та намір установлення нових економічно обгрунтованих тарифів на підставі середньозважених тарифів, затверджених Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України (Держенергоефективності).

Вироблена теплова енергія постачається для потреб Полтавської обласної школи-інтернату № 2 І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради за адресою: м. Полтава, проспект Першотравневий, 26.

Тарифи для суб'єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, розраховуються згідно з частиною 4 та 5 статті 20 Закону України «Про теплопостачання», зокрема:

- тарифи на теплову енергію встановлюються на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів;

- тариф на виробництво теплової енергії для потреб відповідної категорії споживачів визначається, як різниця між тарифом на теплову енергію та середньозваженими тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу.

Держенергоефективністю визначено середньозважений тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету для Полтавської області у розмірі 1597,60 грн/Гкал без ПДВ. Таким чином загальний тариф на теплову енергію для ТОВ «ТЕМПОЛ» становить

1597,60 — 10% = 1437,84 грн/Гкал без ПДВ.

Середньозважені тарифи на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, встановлені Держенергоефективністю у розмірі 68,39 грн/Гкал без ПДВ та 7,10 грн/Гкал без ПДВ відповідно.

Тариф на виробництво теплової енергії для ТОВ «ТЕМПОЛ» складає

1437,84 – 68,39 – 7,10 = 1362,35 грн/Гкал без ПДВ.


Письмові зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються до 10 жовтня 2018 року за адресою: м. Полтава, майдан Незалежності, 20.

Директор ТОВ «ТЕМПОЛ» Дмитрієва В.І.

Городянам