Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:22
Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:41
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 22.07.2024, 16:41
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Приватне підприємство фірма «Диканська» (далі - ППФ «Диканська») повідомляє про наміри установлення економічно обґрунтованих тарифів

23.08.2018, 13:22

Приватне підприємство фірма «Диканська» (далі - ППФ «Диканська») повідомляє про наміри установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Вироблена теплова енергія використовуватиметься для опалення приміщень Державного професійно-технічного навчального закладу «Полтавський професійний ліцей транспорту» за адресою: м.Полтава, проспект Вавілова, 2.

Тарифи для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету:

- тариф на виробництво теплової енергії — 1316,13 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на транспортування теплової енергії — 68,25 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на постачання теплової енергії — 7,11 грн/Гкал без ПДВ

Тарифи для суб’єктів господарювання, що здійснюють виробництво теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету розраховані згідно з частиною 4 та 5 статті 20 Закону України «Про теплопостачання», зокрема:

- тарифи на теплову енергію встановлюються на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів;

- тариф на виробництво теплової енергії для потреб відповідної категорії споживачів визначається, як різниця між тарифом на теплову енергію та середньозваженими тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу.

Середньозважений тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету для Полтавської області становить 1546,10 грн/Гкал без ПДВ. Відповідно загальний тариф на теплову енергію для ППФ «Диканська» складає :

1546,10 - 10% = 1391,49 грн/Гкал без ПДВ.

Середньозважений тариф на транспортування теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету становить 68,25 грн/Гкал без ПДВ, середньозважений тариф на постачання теплової енергії складає 7,11грн/Гкал без ПДВ.

Тариф на виробництво теплової енергії для ППФ «Диканська» складає:

1391,49 - 68,25-7,11 = 1316,13 грн./Гкал без ПДВ

Письмові зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення інформації за адресою: 38500, Диканський р-н, смт Диканька, вул. Лісна, буд.9 .

Директор ППФ «Диканська» Пивовар В.Л

Городянам