Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:22
Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:41
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 22.07.2024, 16:41
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО» повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії

04.06.2018, 15:20

ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО» повідомляє про намір установлення економічно обґрунтованих тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

У зв’язку із збільшенням цін на енергоносії, зростанням мінімальної заробітної плати і, як наслідок, нерентабельністю діючих тарифів, ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО» повідомляє про намір встановити економічно обґрунтовані тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

Вироблена теплова енергія постачається для опалення приміщень:

- Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва (м. Полтава пл. Слави, 4/2);

- 1міська клінічна лікарня (м. Полтава вул. О. Гончара, 27а);

- 3 міська клінічна лікарня (м. Полтава пл. Слави, 2).

Тарифи для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету:

- тариф на виробництво 1316,20 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на транспортування – 65,41 грн/Гкал без ПДВ;

- тариф на постачання – 6,44 грн/Гкал без ПДВ.

Тарифи для суб'єктів господарювання, що здійснюють її виробництво на установках з використанням альтернативних джерел енергії, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, а також для потреб населення, розраховані згідно з частиною 4 та 5 статті 20 Закону України «Про теплопостачання», зокрема:

- тарифи на теплову енергію встановлюються на рівні 90 відсотків середньозваженого тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб відповідної категорії споживачів;

- тариф на виробництво теплової енергії для потреб відповідної категорії споживачів визначається, як різниця між тарифом на теплову енергію та середньозваженими тарифами на транспортування та постачання теплової енергії, виробленої з використанням природного газу.

Середньозважений тариф на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету для Полтавської області становить 1542,28 грн/Гкал без ПДВ. Відповідно загальний тариф на теплову енергію для ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО» складає

1542,28 — 10% = 1388,05 грн/Гкал без ПДВ.

Середньозважений тариф на транспортування теплової енергії, виробленої з використанням природного газу, для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету становить 65,41 грн/Гкал без ПДВ, середньозважений тариф на постачання теплової енергії складає 6,44 грн/Гкал без ПДВ.

Тариф на виробництво теплової енергії для ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО» становить

1388,05 – 65,41– 6,44 = 1316,20 грн/Гкал без ПДВ.

Письмові зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 14 днів з дня оприлюднення інформації за адресою: 01033, м. Київ, вул. Паньківська, 10б.

Генеральний директор ТОВ «НАШЕ ТЕПЛО» Щава Р.П

Городянам