Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:31
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:19
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 29.06.2022, 15:31
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

ОПАЛЕ ЛИСТЯ: НЕ ПАЛИТИ, АЛЕ КУДИ ПОДІТИ?

23.10.2019, 13:48

Куди подіти опале листя? Таке питання щороку постає перед комунальними службами міста та власниками приватних садиб. Більшість населення міста продовжує вирішувати питання традиційним методом – спалюванням.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста нагадує керівникам підприємств, установ та організацій, мешканцям міста і органам самоорганізації населення :

· спалювання листя, трави, гілля, будь-якого сміття заборонено законодавством;

· спалювання рослинних залишків, сміття шкодить здоров'ю людей та довкіллю, адже при згорянні рослинних залишків у повітря вивільняються пестициди та радіонукліди, накопичені рослинами протягом року

· зазначені протиправні дії, згідно чинного законодавства України, тягнуть за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів в розмірі від 340 грн. до 1700 грн.

На сьогоднішній день в більшості міст України поширені такі методи «боротьби» з опалим листям: використати для утеплення дерев, кущів, квітів; завантажити в яму, щоб воно перегнило й стало добривом; приорати чи перекопати – знову ж таки для удобрювання; або й просто – не робити нічого: листя може «самоліквідовуватись» завдяки природнім процесам за участю комах, дощових черв'яків, тим самим підживлюючи і розпушуючи землю.

Інспекція закликає полтавців не палити листя, гілля, сміття, не робити шкоди своєму здоров'ю та навколишньому природному середовищу, в якому живете Ви, ваші діти та онуки.

Начальник інспекції

по контролю за благоустроєм,

екологічним та санітарним станом міста Антон ТОНКОНОГ

Городянам

29.06.2022, 15:31