Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:22
Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:41
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 22.07.2024, 16:41
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

До відома суб’єктів господарювання усіх форм власності та мешканців міста Полтава

08.05.2018, 09:48

З метою забезпечення належного стану благоустрою міських територій і безпеки життєдіяльності мешканців та гостей міста Полтава, враховуючи сезонні особливості, інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста надає роз’яснення щодо вимог до утримання і прибирання територій підприємств, організацій, вулиць і дворів у літній період року відповідно до Правил благоустрою міста Полтава, затверджених одинадцятою сесією Полтавської міської ради сьомого скликання від 16.06.2017 року.

Підприємства, установи, організації, незалежно від їх відомчого підпорядкування, власники і орендарі будинків, голови ОСББ, фізичні особи-підприємці або відповідальні особи повинні своєчасно прибирати прилеглі території, подвір’я та ділянки, що знаходяться в їхньому володінні або іншому користуванні підтримувати у чистоті, знищувати бур’яни, видаляти карантинні рослини, здійснювати покіс трави та її своєчасне прибирання, поливати водою у жаркий період року вулиці, площі, тротуари, двори, а також забезпечити своєчасне очищення урн, контейнерів для сміття.

Косіння трави здійснювати при досягненні трав’яним покровом висоти 15 сантиметрів, скошену траву прибирати протягом доби.

Прибирання території здійснюється відповідно до затвердженої у встановленому порядку схеми об’єкту благоустрою, у разі відсутності, об’єкти господарювання повинні проводити прибирання прилеглої території на відстані 20 м навколо будівель, споруд та меж земельної ділянки наданої у власність або користування.

Власники або користувачі присадибних ділянок, гаражів, повинні проводити прибирання території на відстані 5 м від межі території забудови.

Власники та орендарі павільйонів, магазинів, кіосків, лотків, пересувних торгових точок або відповідальні особи зобов’язані прибирати територію навколо торгових споруд і наданих для них місць до початку робочого дня.

Територія житлових будинків, а також закріплена за ними прилегла територія прибирається власниками або балансоутримувачами самостійно або установою, організацією з якими укладений відповідний договір.

Благоустрій присадибної ділянки проводиться її власником або користувачем цієї ділянки.

Невиконання вимог вказаних Правил згідно з чинним законодавством України, тягне за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів в розмірі від 340 грн. до 1700 грн.

Городянам