Календар оновлень:

Події міста:19.07.2024, 16:28
Полтавцям до відома:19.07.2024, 10:36
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:19.07.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 19.07.2024, 16:28
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

До уваги мешканців гуртожитку по вул. Кагамлика, 33!

04.04.2018, 14:32

Фірма «УКРГАЗПРОМБУД» повідомляє про намір встановити тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розмірі 3,16 грн/м2 (з ПДВ).

На балансі Фірми обліковується гуртожиток по вул. Кагамлика, 33. Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради № 126 від 05.07.2017 року для приміщень, що перебувають у відособленому користуванні сімей, було встановлено тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у розмірі 1,85 грн/м2 (з ПДВ) .

З метою приведення тарифу до рівня економічно обґрунтованих витрат, а також для забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану гуртожитку, Фірмою «УКРГАЗПРОМБУД» розраховано новий тариф, що включатиме послуги з:

- вивезення побутових відходів, нараховані для фізичних осіб, реєстрація місця проживання яких здійснена за адресою житлового будинку;

- технічного обслуговування ліфтів;

- освітлення місць загального користування;

- енергопостачання ліфтів;

(зміна вартості послуг пов’язана зі зміною розрахункових даних площі гуртожитку. У чинному тарифі для розрахунку застосовувалася лише площа приміщень, що перебувають у відособленому користуванні сімей. В новому тарифі застосовується площа житлових та нежитлових приміщень гуртожитку з 2 по 9 поверх включно),

а також послуги з:

- технічного обслуговування мереж електропостачання та електрообладнання, необхідних для електрозабезпечення технічних цілей будинку (освітлення місць загального користування, електропостачання ліфтів, підкачування води);

- технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем: гарячого водопостачання, холодного водопостачання, водовідведення, централізованого опалення.

Тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій розраховано відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Додаток 1 «Тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для гуртожитку по вул. Кагамлика 33»

Додаток 2 «Калькуляція розрахунку економічно обґрунтованих планових середньомісячних витрат, які включаються до тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по вул. Кагамлика, 33»

Додаток 3 «Періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій»

Письмові зауваження та пропозиції щодо поданих тарифів приймаються Філією «Будівельна-монтажна фірма «УКРГАЗПРОМБУД» Публічного акціонерного товариства «УКРТРАНСГАЗ» протягом 14 календарних днів з дня оприлюднення інформації за адресою: м. Полтава, вул. Кагамлика, 33а.

Заступник директора з фінансово-економічних питань Л. Юрко

Городянам