Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 09:00
Полтавцям до відома:12.07.2024, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:12.07.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 14.07.2024, 09:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради розміщує інформацію про проведення конкурсу з визначення операторів для паркування транспортних засобів у м. Полтава

22.03.2018, 13:10

Управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради розміщує інформацію про проведення конкурсу з визначення операторів для паркування транспортних засобів у м. Полтава.

Конкурс проводиться відповідно до Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою КМУ від 03.12.2009р. №1342 (зі змінами), Положення про паркування транспортних засобів у м. Полтава та Положення про конкурсний комітет з визначення операторів для паркування і умови проведення конкурсу на надання права з обладнання майданчиків для платного паркування транспортних засобів на вулично-дорожній мережі м. Полтава, затверджених рішенням двадцять шостої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 18.09.2012р.

Документи на участь в конкурсі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення в газеті «Полтавський вісник». Участь у конкурсі – безкоштовна.

1. Інформація про об’єкти конкурсу (майданчики для паркування)

Режим роботи майданчиків для паркування встановлюється з 07 год. до 20год.

2. Право на влаштування та обладнання майданчиків для паркування надається терміном на 3 роки.

3. Основні умови конкурсу:

3.1. Обов’язкове ознайомлення учасника конкурсу з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2009 р. №1342 «Про затвердження Правил паркування транспортних засобів» (зі змінами), Положенням про паркування транспортних засобів у м. Полтава, затвердженого рішенням двадцять шостої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 18.09.2012р. та Правилами дорожнього руху, відповідно до яких повинно здійснюватися обладнання та функціонування майданчиків для паркування.

3.2. Майданчики для паркування позначаються дорожніми знаками та суцільною синьою (блакитною) смугою на проїзній частині і на бордюрі, який відокремлює проїзну частину від пішохідної.

3.3. На майданчиках для платного паркування у доступному для ознайомлення користувачів місці розміщується, відповідно до законодавства України про мови, інформація про оператора (найменування, адреса, контактні телефони), вартість послуг з користування та спосіб здійснення плати за паркування, порядок сплати коштів за паркування.

3.4. Майданчики для платного паркування обов’язково повинні бути обладнані паркувальними автоматами з розрахунку не менш як один автомат на 20 місць для паркування з обох боків вздовж проїзної частини вулиці, дороги або тротуару та/або інформаційними знаками про можливість і порядок надання послуги «мобільне паркування».

3.4. На майданчиках для паркування обов’язково облаштовуються місця (в обсязі 10 відсотків загальної кількості, але не менш як одне місце) передбаченого стандартами розміру, позначені дорожніми знаками та розміткою для паркування транспортних засобів, зазначених у ч. 6 ст. 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». Відстань від в’їзду на майданчик для платного паркування до найближчого такого місця не повинна перевищувати 50 метрів.

3.5. На місцях для паркування транспортних засобів, зазначених у ч. 6 ст. 30 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», не можуть бути розміщені інші транспортні засоби.

3.6. Утримання території майданчиків для паркування у належному технічному (дорожні знаки та розмітка) та санітарному стані ( систематичне очищення від пилу, сміття та снігу) .

3.7. Перераховування у встановлені терміни та у повному обсязі до міського бюджету м. Полтава збору за місця для паркування.

3.8. Навчання персоналу, який обслуговує майданчик для паркування.

3.9. Забезпечення безоплатно персоналу та контролерів, які обслуговують майданчик для паркування, спеціальним одягом, нагрудними значками та посвідченнями встановленого зразка з метою забезпечення їх ідентифікації під час виконання службових обов’язків, а також безпеки дорожнього руху (затверджено наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 01.12.2010 № 429 «Про затвердження Опису зразків спеціального одягу виробничого персоналу майданчиків для паркування транспортних засобів»).

3.10. Переможець конкурсу протягом 20-ти календарних днів після проведення конкурсу подає на затвердження виконавчого комітету Полтавської міської ради тарифи на надання послуг з утримання майданчиків для платного паркування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 р. № 258 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з утримання майданчиків для платного паркування транспортних засобів».

3.11. З переможцем конкурсу, який визначений рішенням Полтавської міської ради оператором та має право на здійснення обладнання та утримання майданчиків для платного паркування, управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради укладає договір про використання земельних ділянок, спеціально визначених для забезпечення паркування транспортних засобів.

4. Для участі в конкурсі претендент подає належним чином завірені та прошиті документи:

- заяву на участь в конкурсі (окремо на кожний об¢єкт конкурсу) на ім’я голови конкурсного комітету;

- витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

- інформацію про відсутність порушеної справи з визнання претендента банкрутом;

- довідку Державної податкової інспекції в м.Полтава про відсутність заборгованості з податків, зборів і інших обов¢язкових платежів;

- інформацію про досвід роботи з надання послуг паркування транспортних засобів;

- інформацію про відсутність заборгованості із заробітної плати та довідку про відсутність заборгованості за внесками до Пенсійного фонду;

- конкурсні пропозиції щодо впровадження системи автоматизованого платного паркування;

- конкурсні пропозиції щодо вартості послуг з утримання майданчика для паркування (розрахунок).

Претендент подає документи у запечатаному конверті, на якому зазначаються його назва, адреса і найменування об’єкта конкурсу, з поміткою «Заява на участь у конкурсі».

За достовірність інформації і документів, представлених для участі в конкурсі, претенденти несуть особисто відповідальність згідно з чинним законодавством.

Факт прийняття запечатаного конверта з документами засвідчується в журналі підписами відповідальною особою замовника та претендента (уповноваженої ним особи, в разі надання відповідної довіреності). В журналі зазначається дата та час прийняття запечатаного конверту.

У разі надходження пропозиції на участь у конкурсі поштою, відповідальною особою замовника у журналі робиться про це відмітка із зазначенням дати, часу надходження листа (бандеролі тощо).

Документи на конкурс приймаються до 9 години 23 квітня 2018 року управлінням житлово-комунального господарства Полтавської міської ради ( режим роботи з 8 год. до 17год. ) за адресою: 36020 м.Полтава, вул. Стрітенська,19, каб. 34, тел. 609447. Документи, які надійшли до конкурсного комітету після встановленого строку, не розглядаються.

Особа, яка потребує роз’яснень щодо представлення необхідних документів на конкурс або умов проведення конкурсу, має право звернутися до замовника не пізніше, ніж за 5 (п`ять) календарних днів до закінчення терміну подання документів.

Замовник зобов’язаний дати роз’яснення в усній, а за необхідності – в письмовій формі, але не пізніше як за 3 (три) календарні дні до закінчення терміну подання документів претендентами.

Розкриття конвертів відбудеться о 10 годині 24 квітня 2018 року в управлінні житлово-комунального господарства Полтавської міської ради за адресою: м.Полтава, вул. Стрітенська,19, каб.33 на засіданні конкурсного комітету виключно в присутності претендента або уповноваженої ним особи (в разі надання відповідної довіреності). Відсутність претендента або уповноваженої ним особи розцінюється як відмова від участі у конкурсі, про що зазначається в протоколі засідання конкурсного комітету.

За додатковою інформацією звертатися в управління житлово-комунального господарства Полтавської міської ради за адресою: м.Полтава, вул. Стрітенська,19, каб.34, тел. 609447 .

Городянам