Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:23
Полтавцям до відома:12.07.2024, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 15.07.2024, 15:23
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

До відома суб’єктів господарювання усіх форм власності та мешканців міста Полтава

15.03.2018, 13:57

З метою забезпечення належного стану благоустрою міських територій та безпеки життєдіяльності мешканців та гостей міста Полтава, запобігання виникненню нещасних випадків, зважаючи на несприятливі сезонні погодні умови, інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста надає роз'яснення щодо вимог до утримання і прибирання територій підприємств, організацій, вулиць і дворів у зимовий період року відповідно до Правил благоустрою міста Полтава.

Підприємства, установи, організації, незалежно від їх відомчого підпорядкування, власники і орендарі будинків, голови ОСББ, фізичні особи-підприємці або відповідальні особи повинні своєчасно прибирати сніг, очищати від криги та льоду до асфальто-бетонного покриття, посипати спеціальною сумішшю, очищати будинки та їх елементи (дахи, балкони, навіси та інші) і споруди від снігу та бурульок, а також забезпечити своєчасне очищення урн, контейнерів від сміття.

Прибирання території здійснюється відповідно до затвердженої у встановленому порядку схеми об'єкту благоустрою, у разі відсутності, об'єкти господарювання повинні проводити прибирання прилеглої території на відстані 20 м навколо будівель, споруд та меж земельної ділянки наданої у власність або користування.

Власники або користувачи присадибних ділянок, гаражів, повинні проводити прибирання території на відстані 5 м від межі території забудови.

Власники та орендарі павільйонів, магазинів, кіосків, лотків, пересувних торгових точок або відповідальні особи зобов'язані прибирати територію навколо торгових споруд і наданих для них місць до початку робочого дня.

Територія житлових будинків, а також закріплена за ними прилегла територія прибирається власниками або балансоутримувачами самостійно або установою, організацією з якими укладений відповідний договір.

Благоустрій присадибної ділянки проводиться її власником або користувачем цієї ділянки.

Інспекція звертається з вимогою привести в належний стан дахи будівель, споруд, козирки балконів та прилеглу територію до належного стану, тобто з дотриманням вимог техніки безпеки здійснити очищення від снігу, бурульок, ожеледиці, при необхідності огородити небезпечні місця попереджувальними знаками. Враховуючи погіршення погодних умов найближчим часом, забезпечити щоденне прибирання снігу під час опадів, запобігати утворенню ожеледиці на тротуарах шляхом посипання небезпечних місць піщано-сольовою сумішшю.

Невиконання вимог вказаних Правил згідно з чинним законодавством України, тягне за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів в розмірі від 340 грн. до 1700 грн.


Начальник Інспекції по контролю за благоустроєм,

екологічним та санітарним станом міста

В. Рак

Городянам