Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:28
Полтавцям до відома:Сьогодні, 10:36
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 19.07.2024, 16:28
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості під час розроблення плану зонування території м.Полтава

21.12.2017, 08:39

Відповідно до вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» план зонування території (зонінг) - містобудівна документація, що розробляється на основі генерального плану населеного пункту та визначає умови та обмеження використання території для містобудівних потреб у межах визначених зон.

План зонування території м.Полтава виконано відповідно до Програми розроблення та оновлення містобудівної документації для м.Полтава на 2016-2017 роки, затвердженої рішенням позачергової другої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 25.02.2016, зі змінами, внесеними рішенням восьмої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 29.11.2016.

Основою для розробки зазначеної містобудівної документації стала затверджена містобудівна документація, зокрема проект коригування генерального плану м.Полтава в частині розроблення містобудівного регламенту центральної частини міста та зміни меж міських територій з урахуванням плану червоних ліній вулиць м.Полтава (2008р.) розроблений Українським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Діпромісто» та затверджений рішенням двадцятої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 16.03.2012 та історико-архітектурний опорний план, науково-проектна документація для визначення історичних ареалів та меж і режимів використання зон охорони пам’яток архітектури та містобудування у складі проекту коригування генерального плану м.Полтава, які розроблені Українським науково-дослідним та проектним інститутом «УкрНДІпроектреставрація» та затверджені рішенням позачергової тридцять сьомої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 27.12.2013.

Відповідно до вимог статті 20 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» розроблений план зонування території попередньо розглянутий на засіданні архітектурно-містобудівної ради від 05.10.2017 (Протокол №Пр/01-02/06), підтриманий та рекомендований для затвердження згідно з вимогами чинного законодавства.

Проектом плану зонування території м.Полтава пропонується функціональна класифікація територій відповідно до ДСТУ-Н Б Б.1-1-12:2011 «Настанова про склад та зміст плану зонування території (Зонінґ)».

Кожній територіальній зоні надано характеристику, визначено підзони та запропоновано перелік переважних, супутніх та допустимих видів використання.

Замовник – Управління з питань містобудування та архітектури.

Розробник - ДП «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя.

Для ознайомлення план зонування території м.Полтава розміщено в приміщенні Полтавської міської ради за адресою: вул.Соборності,36 та на сайті міської ради за адресою: rada-poltava.gov.ua.

Підставою для подання пропозицій до плану зонування території м.Полтава, є повідомлення про початок їх розгляду.

Пропозиції до плану зонування території м.Полтава мають право подавати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території м.Полтава;

2) юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території м.Полтава;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території м.Полтава;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються для реєстрації з 28.12.2017 до 26.01.2018 за адресою: вул.Соборності,36, кабінет №125/4 (інформація за телефоном 525682).

Пропозиції, подані іншими особами, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Організація розгляду пропозицій забезпечується управлінням з питань містобудування та архітектури спільно з розробником протягом місяця.

Заплановані інформаційні заходи:

  • 12.01.2018 о 10.00 в приміщенні комунального закладу «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради за адресою: вул.Небесної Сотні,1/23 - презентація плану зонування території м.Полтава;

  • з 28.12.2017 до 26.01.2018 прилюдне експонування проекту містобудівної документації в приміщенні Полтавської міської ради за адресою: вул.Соборності,36.

Городянам