Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:31
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:19
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 29.06.2022, 15:31
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради інформує!

24.06.2016, 15:01

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради інформує, що протягом 2 кварталу 2016 року на території міста Полтава спеціалістами управління організовано та проведено з залученням аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДС НС України у Полтавській області комплекс заходів по запобіганню та ліквідації небезпечних подій:

- аварійно-рятувальні роботи по закріпленню відливу (Інтерна-ціональний,10), зняттю елементів даху (вул.Соборності, 20; Володарського 6 в), що загрожувало життю та здоров'ю громадян;

- проведено розмінування вибухо-небезпечних предметів часів Другої світової війни ( 2 виїзда);

- ліквідація підтоплення приміщення ЗШ № 23 ( 1 виїзд);

- ліквідація гнізд диких бджіл ( 2 виїзда)

Всього на суму: 10821,77грн.

Спеціалістами управління з питань НС та ЦЗН розроблені пам'ятки населенню про правила поведінки на воді, які розповсюджено в місцях масового відпочинку на воді, розміщені на сайті виконавчого комітету та в газеті «Полтавський вісник».

Ведеться постійна планова робота:

- по перевірці готовності системи оповіщення населення;

- по навчанню непрацюючого населення, учнів, працівників підприємств, установ і організацій різних форм власності у сфері цивільного захисту;

- по перевірці готовності до використання за призначенням захисних споруд.

За 2 квартал 2016 року організовано та проведено 3 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, серед яких невідкладне виїзне засідання, на якому розглядалося питання стану зливової каналізації від вул. Героїв Крут до р.Ворскла та стан пропуску поверхневих вод р.Тарапунька. З метою вирішення вищезазначених питань, виконавцям надані відповідні доручення. Вказані питання знаходяться на контролі до вирішення.

З метою забезпечення безпечної життєдіяльності громадян дана робота активно продовжується і управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради надалі організовує виконання необхідних заходів цивільного захисту населення і територій.

Начальник управління

з питань НС та ЦЗН

В.Леонов

Городянам

29.06.2022, 15:31