Календар оновлень:

Події міста:22.07.2024, 16:22
Полтавцям до відома:22.07.2024, 16:41
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:22.07.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 22.07.2024, 16:41
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

9 вересня – Всесвітній день першої допомоги

08.09.2017, 13:48

Активним учасником Всесвітнього дня першої допомоги, який відзначається у другу суботу вересня, є Товариство Червоного Хреста України.

Метою проведення Дня першої допомоги є підвищення обізнаності населення про можливі ризики травмування в домашніх умовах та шляхи запобігання травм, мотивування людей різного віку до навчання першої допомоги та здобування навичок у вирішенні надзвичайних ситуацій вдома; посилення ролі людини в захисті самого себе та інших від нещасних випадків і травм, які відбуваються в домашніх умовах.

Червоний Хрест є провідником в Україні по навчанню населення навичкам надання першої допомоги. Упродовж року працівники та волонтери Полтавської обласної організації Червоного Хреста проводять акції, тренінги, курси.

З 2000 року, коли Міжнародна Федерація Товариства Червоного Хреста/Червоного Півмісяця запровадила День першої допомоги, активізувалась просвітницька робота щодо питань навчання навичкам першої допомоги у дитячих садках, школах, вищих навчальних закладах, де навчають загальним правилам безпеки.

Так, у Полтавському національному педагогічному університеті імені В.Г. Короленка для студентів факультету фізичного виховання, інструктори та волонтери Червоного Хреста провели акцію надання першої допомоги на тему: «Побутові травми». В ході акції студенти не тільки прослухали, як уникнути побутових травм, а й навчились на практиці, які дії необхідно зробити, щоб полегшити наслідки.

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста проводить набір на курси навичкам першої допомоги населенню при різних надзвичайних ситуаціях, заняття проводяться по 12-годинній програмі з отриманням сертифікату міжнародного зразка.

Якщо Ви бажаєте навчитись навичкам надання першої допомоги, звертайтесь до обласної організації за адресою:

36014, м. Полтава,

вул. Шведська, 52

тел. (0532)60-67-41

e-mail: pl@redcross.org.uaГородянам