Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:22
Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:41
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 22.07.2024, 16:41
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради інформує!

18.07.2017, 14:24

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2000 р. №192 в місті Полтава на території майже 100 підприємств, установ та організацій розміщені електросирени централізованого оповіщення населення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій. Постановою передбачено, що відповідальність за збереження апаратури та технічних засобів оповіщення несуть керівники підприємств, установ і організацій, де встановлені ці засоби.

За останній час почастішали випадки виходу з ладу електросирен централізованого оповіщення з вини установ, на території яких вони розташовані. Особливе занепокоєння викликає пошкодження електросирен під час ремонту покрівель підприємств, установ і організацій. В липні 2017 року працівниками управління з питань НС та ЦЗН виконавчого комітету Полтавської міської ради за участю представника обслуговуючого підприємства ПФ ПАТ «Укртелеком» такі випадки були виявлені на підприємстві ПАТ «Кристаліст» та ПРАТ «Агроінфо».

Управління з питань НС та ЦЗН звертає увагу керівників підприємств, на території яких встановлені електросирени централізованого оповіщення, на збереження і технічну готовність апаратури централізованого оповіщення.Городянам