Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:36
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:16
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 30.06.2022, 15:36
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про міський етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел»

27.04.2016, 15:33


У місті Полтава оголошується проведення міського етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел», який відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 27.04.2011 року № 153, зі змінами, триває з травня по вересень поточного року.

Мета акції – залучення широких верств населення, передусім, підростаючого покоління, до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення санітарного стану джерел, річок, водойм розташованих на території міста, підвищення рівня обізнаності щодо Порядку дотримання водоохоронного режиму використання прибережних захисних смуг водних об’єктів та адміністративної відповідальності, що настає за порушення вимог природоохоронного законодавства України.

Напрямки діяльності, які підтримуються конкурсом: відновлення та впорядкування замулених джерел, занедбаних криниць, впорядкування прибережно-захисних смуг водних об’єктів, заходи інформаційно-просвітницької діяльності (видання та розповсюдження книг, буклетів, листівок, плакатів екологічної тематики), публікації в ЗМІ за тематикою завдань конкурсу, інші види діяльності, внаслідок яких досягається суттєве поліпшення стану водних об’єктів.

Заявки для участі у конкурсі приймаються за адресою: 36021, м.Полтава, вул.Калініна,27-а, міський методичний кабінет управління освіти, телефони для довідок 68-00-79; 68-00-78.

Учасниками міського етапу Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» вважаються установи, організації, підприємства усіх форм власності, навчальні заклади, громадські організації, громадяни, які надали до конкурсної комісії заявки відповідно оформлені на участь у конкурсі та звіти, про підсумки своєї діяльності у визначених напрямках.

Зміст звітів повинен містити відомості про заявника роботи, природний об’єкт, яким опікується, вид робіт, витрати матеріалу, часу, інформація про спонсорську допомогу, категорію конкурсної роботи тощо.

Розгляд поданих матеріалів здійснюється членами конкурсної комісії у вересні поточного року з оцінюванням їх за такими критеріями : отриманий екологічний ефект, актуальність, вторинні ефекти після вжитих заходів.

Переможці міського конкурсу нагороджуються цінними подарунками за рахунок коштів міського фонду міського фонду охорони навколишнього природного середовища, почесними грамотами :

· перша – 1 500 грн.

· дві других – 1000 грн.

· дві третіх – 500 грн.

Кращі роботи будуть рекомендовані для подальшої участі у конкурсі «До чистих джерел» обласного та Всеукраїнського рівнів (м.Київ).

Городянам

30.06.2022, 15:36