Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 09:00
Полтавцям до відома:12.07.2024, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:12.07.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 14.07.2024, 09:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про міський етап щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел»

04.05.2017, 17:10

У місті Полтава оголошується проведення міського етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел», який відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 27.04.2011 року № 153, зі змінами, триває з травня по вересень поточного року.

Мета акції – залучення широких верств населення, передусім, підростаючого покоління, до діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення санітарного стану джерел, річок, водойм розташованих на території міста, підвищення рівня обізнаності щодо Порядку дотримання водоохоронного режиму використання прибережних захисних смуг водних об’єктів та адміністративної відповідальності, що настає за порушення вимог природоохоронного законодавства України.

Напрямки діяльності, які підтримуються конкурсом: відновлення та впорядкування замулених джерел, занедбаних криниць, впорядкування прибережно-захисних смуг водних об’єктів, заходи інформаційно-просвітницької діяльності (видання та розповсюдження книг, буклетів, листівок, плакатів екологічної тематики), публікації в ЗМІ за тематикою завдань конкурсу, інші види діяльності, внаслідок яких досягається суттєве поліпшення стану водних об’єктів.

Заявки для участі у конкурсі приймаються за адресою: 36021, м.Полтава, вул. Івана Мазепи,27-а, міський методичний кабінет управління освіти виконавчого комітету полтавської міської ради, телефони для довідок 68-00-79; 68-00-78.

Учасниками міського етапу Всеукраїнського конкурсу «До чистих джерел» вважаються установи, організації, підприємства усіх форм власності, навчальні заклади, громадські організації, громадяни, які надали до конкурсної комісії заявки відповідно оформлені на участь у конкурсі та звіти, про підсумки своєї діяльності у визначених напрямках.

Зміст звітів повинен містити відомості про заявника роботи, природний об’єкт, яким опікується, вид робіт, витрати матеріалу, часу, інформація про спонсорську допомогу, категорію конкурсної роботи тощо.

Розгляд поданих матеріалів здійснюється членами конкурсної комісії у вересні поточного року з оцінюванням їх за такими критеріями: отриманий екологічний ефект, актуальність, вторинні ефекти після вжитих заходів.

Переможці міського конкурсу нагороджуються грошовими преміями за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища, почесними грамотами :

· перша – 5,50 тис. грн.

· дві других – 3,50 тис. грн.

· дві третіх – 2,50 тис. грн.

Кращі роботи будуть рекомендовані для подальшої участі у конкурсі «До чистих джерел» обласного та Всеукраїнського рівнів (м.Київ).

Городянам