Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:22
Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:41
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 22.07.2024, 16:41
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Відбулось засідання комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території міста Полтава

21.04.2017, 15:53

20 квітня у приміщенні виконавчого комітету Полтавської міської ради відбулось засідання комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території міста Полтава під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрія Ляміна.

Під час засідання розглядали наступні питання:

1. Про випадки виявлення безхазяйних небезпечних відходів (які містять ртуть та її сполуки) та запобігання випадкам утворення безхазяйних небезпечних відходів на території міста Полтава.

2. Про обговорення алгоритму дій структурних підрозділів та служб міста при виникненні ситуацій, пов’язаних з виявленням безхазяйних небезпечних відходів.

Члени комісії та запрошені обговорили ситуацію, що склалась в Полтаві протягом 2016 та 2017 років через виявлення непоодиноких випадків складування невідомими суб’єктами відпрацьованих ламп, що містять ртуть, які несанкціоновано викидаються на території міста. Комісією прийнято низку рішень, спрямованих на врегулювання зазначеної ситуації та запобігання утворенню несанкціонованих звалищ небезпечних побутових відходів. Зокрема, було надано протокольне доручення розробити алгоритм дій структурних підрозділів та служб міста при виникненні ситуацій, пов’язаних з виявленням безхазяйних небезпечних відходів; винайти можливість передбачити видатки з міського фонду охорони навколишнього природного середовища для сплати послуг за видалення таких ламп при необхідності та розробити заходи, спрямовані на запобігання утворенню звалищ небезпечних відходів.

Городянам