Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 12:42
Полтавцям до відома:12.07.2024, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:12.07.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 13.07.2024, 12:42
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

«Спорт для всіх – спільна турбота»

14.04.2017, 09:06

Щороку з 1 по 30 квітня у місті Полтаві проходить місячник облаштування дитячих та спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота». Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради спільно з Комунальним Закладом «Полтавський міський заклад-центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» ініціює низку заходів з метою покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою та масовим спортом різних вікових груп населення за місцем проживання та навчання. Залучається учнівська та студентська молодь до прибирання майданчиків та фарбування їх елементів.

Звертаємося до всіх любителів активного відпочинку та просто небайдужих мешканців міста Полтави долучитися до даного місячника та взяти участь в проведенні упорядкування дитячих та спортивних майданчиків, шляхом організації груп добровольців для проведення відповідних робіт на майданчиках у власному подвір'ї за місцем проживання.

Заздалегідь вдячні однодумцям за співпрацю в організації на добровільних засадах покращення умов занять активним відпочинком за місцем проживання.

Городянам