Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:28
Полтавцям до відома:Сьогодні, 10:36
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 19.07.2024, 16:28
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Уперше в Полтаві стартує конкурс на виконання соціального замовлення!

11.04.2017, 09:11

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради вперше оголошує конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг молоді м. Полтава (згідно рішення Х сесії сьомого скликання від 24 березня 2017 року «Про затвердження Положення про організацію та проведення конкурсу соціального замовлення по наданню послуг з соціальної профілактики, із залученням бюджетних коштів для надання соціальних послуг молоді м. Полтава, у рамках міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки (далі - Конкурс)).

Саме соціальне замовлення, як економіко-правова форма реалізації цільових соціальних програм і соціальних проектів, спрямованих на вирішення найбільш соціально-значущих проблем, дає можливість розробляти і реалізовувати ці програми найбільш ефективним чином за рахунок бюджетних коштів через визначення виконавців на конкурсній основі.

Отже, головним принципом соціального замовлення є принцип переважного витрачання бюджетних ресурсів на фінансування безпосередньо соціальних послуг через цільові соціальні програми.

Це робить соціальне замовлення одним із самих економних шляхів витрачання коштів на розв'язання соціальних проблем суспільства. Цьому сприяє не тільки чітко розроблена фінансово договірна, а й організаційно-процедурна складова механізму соціального замовлення.

Тому, управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради запроваджує конкурс на виконання послуг із соціального замовлення. Виконання цих послуг – підтвердження дієвості заходів, що будуть запроваджені у формі первинної профілактики для підлітків та молоді з уразливих груп населення.

УМОВИ КОНКУРСУ

У 2017 році Конкурс оголошується на залучення юридичних та фізичних осіб для надання соціальних послуг підліткам та молоді уразливих груп населення м. Полтава.

Послуга соціального замовлення – соціальна первинна профілактика.

Соціальна група, якій надається соціальна послуга – учні технікумів, коледжів та ПТНЗ м. Полтава.

Мета послуги:

Ø підвищення обізнаності з питань ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних хвороб, формування цінності здоров'я та навичок безпечної поведінки;

Ø підвищення рівня обізнаності, в тому числі і правової, щодо протидії торгівлі людьми.

ОБСЯГ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ.

До фінансування соціальних послуг в межах конкурсу залучаються кошти міського бюджету в обсязі 50 тис. грн.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ.

1. До участі у Конкурсі запрошуються недержавні юридичні та фізичні особи, які відповідно до вимог чинного законодавства мають право надавати соціальні послуги на професійній основі та відповідають критеріям діяльності суб'єктів, що надають соціальні послуги, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2012р. № 1039 «Про затвердження критеріїв діяльності суб'єктів, що надають соціальні послуги».

2. Учасники повинні мати:

2.1. матеріально-технічну базу, необхідну для якісного надання соціальної послуги;

2.2. кваліфікованих працівників, які повинні володіти спеціальними знаннями, уміннями і навичками, необхідними для професійної діяльності у сфері надання відповідних соціальних послуг;

2.3. досвід роботи з надання соціальних послуг соціальній групі, визначеній умовами конкурсу, не менше трьох років.

3. Учасники не повинні:

3.1. перебувати у стадії припинення або визнані, в установленому порядку, банкрутами;

3.2.мати порушення бюджетного законодавства у попередньому бюджетному періоді;

3.3. майно організацій не повинно перебувати під арештом.

ПОРЯДОК ТА УМОВИ ПОДАННЯ КОНКУРСНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.

Недержавні суб'єкти, які виявили намір взяти участь у Конкурсі, подають конкурсну пропозицію:

Ø складеною за формою, що додається (Додаток № 2) в трьох примірниках, в окремому запечатаному конверті (зразок оформлення конверту – Додаток №1).

До конкурсної пропозиції додаються:

Учасники Конкурсу – юридичні особи:

Ø копія установчих документів;

Ø копія реєстраційних документів (витяг з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);

Ø баланс за попередній рік;

Ø довідка територіального органу ДФС про відсутність податкового боргу, яка видана не пізніше ніж за місяць до подання конкурсної пропозиції;

Ø вартість соціальних послуг, соціальне замовлення яких передбачається здійснити (вартість проведених лекцій, тренінгів, відеолекторіїв; вартість придбання одиниці поліграфічної продукції).

Учасники Конкурсу - фізичні особи-підприємці:

Ø копія паспорта;

Ø копія реєстраційних документів (витяг з державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців);

Ø копія податкової декларації про майновий стан і доходи та/або копія податкової декларації платника єдиного податку – фізичної особи – підприємця за попередній рік;

Ø довідка територіального органу ДФС про відсутність податкового боргу, яка видана не пізніше ніж за місяць до подання конкурсної пропозиції;

Ø вартість соціальних послуг, соціальне замовлення яких передбачається здійснити (вартість проведених лекцій, тренінгів, відеолекторіїв; вартість придбання одиниці поліграфічної продукції).

Повний комплект конкурсної документації в електронному та друкованому вигляді необхідно подати до управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 119.

Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути пронумеровані та скріплені у папку.

Електронні копії документів, що складають конкурсну документацію, подаються на CD-диску (з розбірливо написаною на ярлику назвою претендента) разом із друкованим варіантом конкурсної документації.

Конкурсна документація не повертається учаснику конкурсу.

Конкурсна документація, надіслана факсом або електронною поштою, не розглядається.

Форми документів, заповнені частково або без дотримання вимог, вважаються неприйнятними і до розгляду не допускаються.

КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН подання конкурсної документації – 12 травня 2017 року (до 14.00 год.). Конкурсна документація, що подана після закінчення встановленого терміну, не розглядатиметься.

Форму конкурсної пропозиції, вимоги до її оформлення та необхідні консультації можна отримати за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кім. 119, щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 08.00 до 13.00 год., з

14.00 до 17.15 год.; електронною поштою: 34698707@mail.gov.ua; upravlinnamolodipoltava@gmail.com.

Положення про організацію та проведення конкурсу соціального замовлення по наданню послуг з соціальної профілактики, із залученням бюджетних коштів для надання соціальних послуг молоді м. Полтава, у рамках міської комплексної програми «Молодь Полтави» на 2016-2020 роки.

КОНКУРСНА КОМІСІЯ ОЦІНЮЄ конкурсні пропозиції за ТАКИМИ КРИТЕРІЯМИ:

1) відповідність діяльності учасника конкурсу критеріям діяльності суб'єктів, що надають соціальні послуги;

2) фінансовий стан учасника конкурсу, у тому числі наявність кредиторської заборгованості, можливість надання послуг за власний рахунок з вартісною оцінкою соціальних послуг, стан матеріально-технічної бази;

3) досвід учасника конкурсу у сфері надання соціальних послуг;

4) кваліфікація персоналу, який залучається до надання соціальної послуги, у тому числі наявність відповідної освіти та досвіду роботи;

5) планована кількість отримувачів соціальних послуг (близько 1000 осіб – учнів ПТНЗ м. Полтава);

6) вартість соціальних послуг, соціальне замовлення яких передбачається здійснити.

Конкурсні пропозиції оцінюються за кожним з критеріїв за шкалою від 0 до 10 балів.

Рішення про проведення конкурсу приймається управлінням у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради (замовник соціальних послуг).

ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ КОНКУРСУ – до 26 травня 2017 року.

КОНТАКТИ

Контактною особою з питань заповнення конкурсної пропозиції є Козуля Яна Іванівна, контактний тел. (05322) 2-57-29.

Городянам