Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 12:54
Полтавцям до відома:12.07.2024, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 15.07.2024, 12:54
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

До уваги власників (наймачів) квартир та власників, орендарів нежитлових приміщень у житлових будинках, розташованих у м. Полтава

24.01.2017, 09:37

До уваги власників (наймачів) квартир та власників, орендарів нежитлових приміщень у житлових будинках, розташованих у м. Полтава за адресами:

вул. Небесної Сотні, 74; вул. Пилипа Орлика, 20/1 (ІІ черга);
вул. Панянка, 65а; вул. Пилипа Орлика, 24 (ІІ черга);
вул. Панянка, 75а; вул. Анатолія Кукоби, 27.

ТОВ "Управлінська житлова компанія" звернулося до виконавчого комітету Полтавської міської ради щодо коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Перегляд діючих тарифів обумовлений підвищенням заробітної плати працівників (рівень мінімальної заробітної плати станом на 01.01.2017 зріс на 298 %, з 1073грн./міс., в діючому тарифі до 3200 грн./міс.), вартість електроенергії зросла на 354 %, з 0,304 грн./кВт (без ПДВ) в діючому тарифі до 1,075 грн./кВт (без ПДВ), ставка ЄСВ знижена з 36,77 % в діючому тарифі до 22 %, що складає - 40 %.

ТОВ «УЖК» подані розрахунки коригування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 11.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» з метою приведення у відповідність витрат на послуги до економічно обґрунтованого розміру, розраховані тарифи, їх структура, періодичність та строки надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для власників (орендарів) квартир та для власників (орендарів) нежитлових приміщень в багатоквартирних будинках.

Проведений розрахунок економічно обґрунтованих планових витрат шляхом коригування складових собівартості послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій: збільшення витрат на заробітну плату працівників, зменшення витрат по нарахуванню єдиного соціального внеску на заробітну плату працівників, збільшення вартості електроенергії.

Коригування тарифів проведено на послуги :

- для власників (наймачів) квартир на послуги: прибирання прибудинкової території, обслуговування ліфтів, технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, обслуговування димових та вентиляційних каналів, поточний ремонт внутрішньо будинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, освітлення місць загального користування, енергопостачання ліфтів.

- для власників, орендарів нежитлових приміщень у житлових будинках: прибирання прибудинкової території, технічне обслуговування внутрішньо будинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, обслуговування димових та вентиляційних каналів, поточний ремонт внутрішньо будинкових систем холодного водопостачання та водовідведення, освітлення місць загального користування.

___
___
___

Продовження надання послуг за скоригованим тарифом на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій спрямовано на:

· створення умов для якісного та безперебійного надання послуг:

· забезпечення належного санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків і споруд та прибудинкових територій;

· недопущення подальшої руйнації житлового фонду;

· збереження житлового фонду міста, підвищення якості надання послах населенню, поліпшення житлових умов проживання;

· своєчасні розрахунки за енергоносії та своєчасна сплата податків до місцевого та державного бюджетів;

· своєчасну виплату заробітної плати робітникам підприємства;

· забезпечення беззбиткової діяльності підприємства шляхом приведення тарифів до економічно обґрунтованих витрат.

Письмові зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються ТОВ "Управлінська житлова компанія" до 08.02.2017року, за адресою: 36020, м. Полтава вул. Європейська 5.Городянам