Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:23
Полтавцям до відома:12.07.2024, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 15.07.2024, 15:23
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Обережно, бурульки та ожеледиця!

19.01.2017, 16:12

З метою запобігання нещасних випадків, забезпечення вимог безпеки життєдіяльності мешканців та гостей міста Полтава, інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста нагадує Вам, шановні мешканці приватних будинків, голови ОСББ, керівники підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, що відповідно до вимог ст.15 та ст.27 Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в місті Полтава, ліквідацію льодових наростів, бурульок на дахах, балконах будівель і споруд, ожеледиці на прилеглій до них території, здійснюють балансоутримувачі або їх власники.

Інспекція звертається з проханням привести в належний стан дахи будівель, споруд, козирки балконів та прилеглу територію до належного стану, тобто з дотриманням вимог техніки безпеки здійснити очищення від снігу, бурульок, ожеледиці, при необхідності огородити небезпечні місця попереджувальними знаками. Забезпечити щоденне прибирання снігу під час опадів, запобігати утворенню ожеледиці на тротуарах шляхом посипання небезпечних місць піщано-сольовою сумішшю протягом всього зимового періоду року.

Невиконання вимог вказаних Правил, згідно з чинним законодавством України, тягнуть за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів в розмірі від 340 грн. до 1700 грн.

Начальник інспекції по контролю за благоустроєм,

екологічним та санітарним станом міста

Р.Редько

Городянам