Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:22
Полтавцям до відома:Сьогодні, 16:41
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 22.07.2024, 16:41
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" повідомляє про намір здійснити коригування тарифів на послуги теплопостачання

06.01.2017, 08:41

До уваги населення, установ та організацій, що фінансуються з державного і місцевого бюджетів, а також промислових споживачів та інших суб’єктів господарювання!

ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" опалює житлові будинки, об’єкти соціальної сфери м. Полтави – лікарню, школу, дитячий садок та інші об’єкти соціально-виробничого призначення.

Реалізація теплової енергії і надання послуг з централізованого опалення та підігріву води здійснюється ПАТ "ПТМЗ" за тарифами, встановленими відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 04.08.2016 № 150 "Про коригування тарифів на теплову енергію, послуги з централізованого опалення та підігріву води ПАТ "Полтавський турбомеханіний завод" , а саме:

З часу введення в дію тарифів неодноразово збільшувалася вартість основних складових виробництва теплової енергії – електроенергії, води, природного газу для інших споживачів. Водночас зменшення ціни на газ для бюджетних організацій, збільшення мінімальної заробітної плати, призводить до необхідності здійснити коригування тарифів на централізоване опалення та підігрів води для всіх категорій споживачів.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2012 № 869 "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" проведений розрахунок економічно обґрунтованих планових витрат шляхом коригування складової прямих матеріальних витрат, а саме витрати на придбання палива – природного газу, електроенергії, заробітної плати, єдиного соціального внеску, загальновиробничих витрат та витрат на збут в частині витрат на оплату праці, при незмінності інших складових витрат.

В результаті проведеного розрахунку вартість газу в собівартості виробництва теплоенергії для населення становить 76,28 %, електроенергії 6,78 %, води з водовідведенням 0,18 %, заробітна плата з нарахуваннями 7,56 %, амортизація 1,04 %, матеріальні та накладні витрати 8,16 %. Вартість газу в собівартості виробництва теплоенергії для бюджетних організацій становить 73,85 %, електроенергії 6,56 %, води з водовідведенням 0,17 %, заробітна плата з нарахуваннями 7,32 %, амортизація 1,01 %, матеріальні та накладні витрати 11,1%. В собівартості виробництва теплоенергії для інших споживачів вартість газу становить 78,83 %, електроенергії 5,31 %, води з водовідведенням 0,14 %, заробітна плата з нарахуваннями 5,83 %, амортизація 0,81 %, матеріальні та накладні витрати 8,98 %.

Тариф на теплопостачання та підігрів води для населення та його структура

Тариф на теплопостачання та підігрів води для бюджетних організацій та його структура

Тариф на теплопостачання та підігрів води для інших споживачі та його структура

Керівників установ та організацій, прошу, внести відповідні зміни в фінансових планах (кошторисах) на 2017 рік.

Зауваження і пропозиції фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до 22.01.2017 на адресу АТ "ПТМЗ": м. Полтава, вул. Зіньківська, буд. 6.


Директор ПАТ "Полтавський турбомеханічний завод" Одаренко К.Ю.


Городянам