Календар оновлень:

Події міста:15.07.2024, 15:23
Полтавцям до відома:12.07.2024, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:15.07.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 15.07.2024, 15:23
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Управління охорони здоров'я інформує

13.12.2016, 17:20

У м. Полтаві протягом останніх кількох тижнів спостерігається зростання захворюваності на гострі респіраторно-вірусні інфекції. Так, за даними Полтавського міськрайонного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» показник захворюваності за минулий тиждень складає 122,0 на 10 тис. населення при епідпороговому показнику 75,8. Питома вага захворілих дітей складає 56%.

З метою організації надання своєчасної та якісної медичної допомоги мешканцям міста проведено ряд нарад за участю фахівців управління охорони здоров'я міськвиконкому та керівників лікувальних закладів міста.

У лікувально-профілактичних закладах міста введені запобіжні заходи, зокрема, введено масочний режим, обмеження відвідування хворих у стаціонарах.

Для обслуговування викликів до хворих дітей на минулому тижні залучено 17 лікарів-інтернів, які навчаються по спеціальності педіатрія. За погодженням з ректором Української медичної стоматологічної академії буде залучено ще 35 лікарів-інтернів за фахом загальна практика - сімейна медицина для обслуговування викликів до дорослого населення.

З 10.12.2016р. організовано розгортання ліжок для лікування хворих на грип та ГРВІ у 5-й міській клінічній лікарні, фахівці якої мають багаторічний досвід лікування хворих такого профілю.

Госпіталізація дітей, хворих на грип та ГРВІ здійснюється до відділення раннього дитинства та пульмонологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні.

Фахівцями управління охорони здоров'я спільно з Полтавським міськрайонним відокремленим підрозділом лабораторних досліджень ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» проводиться постійний моніторинг захворюваності на грип та гострі респіраторно- вірусні інфекції.

Городянам