Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 12:54
Полтавцям до відома:12.07.2024, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 15.07.2024, 12:54
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

До відома керівників підприємств, установ, організацій, мешканців міста Полтава і органів самоорганізації населення

01.12.2016, 14:10

Враховуючи прогнози Полтавського обласного центру з гідрометеорології, в місті Полтава протягом тривалого періоду будуть утримуватись несприятливі погодні умови, коли відлига вдень змінюється заморозками вночі. Через періодичні снігові опади можливе нагромадження снігового покриву та криги на дорогах, покрівлях будинків, утворення бурульок та сповзання снігу, особливо зі старих будинків з похилим дахом.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста нагадує, що відповідно до ст.27 Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава, підприємства, організації і установи, незалежно від їх відомчого підпорядкування, а також власники і орендарі будинків зобов’язані своєчасно, з урахуванням пори року, прибирати території, закріплені за ними подвір’я, ділянки, що знаходяться в їхньому володінні, взимку прибирати сніг, зрубувати лід, посипати піском».

Ст.15 Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м.Полтава передбачає, що «…власники жилих, культурно-побутових, промислових та інших будинків і споруд зобов’язані своєчасно очищати покрівлі від снігу та криги».

Очищення від снігу, криги та бурульок дахів проводиться негайно - з моменту їх виявлення, з забезпеченням безпеки руху пішоходів, збереженням покрівель будинків, зелених насаджень, електромереж, рекламних конструкцій. Для цього небезпечні місця на тротуарах, переходах мають бути огороджені.

Невиконання вимог вказаних Правил, згідно чинного законодавства України, тягнуть за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів в розмірі від 340 грн. до 1700 грн.

Городянам