Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:23
Полтавцям до відома:12.07.2024, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 15.07.2024, 15:23
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Звернення Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України щодо участі у Всеукраїнській благодійній акції «Подаруй дитині День Знань»

26.08.2016, 09:54

Товариство Червоного Хреста України є найбільшою добровільною гуманітарною організацією, яка проводить свою діяльність на території України, надаючи допомогу вразливим верствам населення.

Триває підготовка до нового навчального року. Більше, ніж для 270 тисяч дітей школа вперше відкриє свої двері – вони підуть в перший клас. В результаті збройного конфлікту на Сході України, багато з них, не мають повноцінної можливості підготуватися до Дня Знань, що б цей день став для них справжнім святом.

Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України звертається до усіх небайдужих з пропозицією взяти участь у Всеукраїнській благодійній акції «Подаруй дитині День Знань», спрямованої на збір канцелярських товарів для школярів із малозабезпечених родин вимушених переселенців, учасників АТО, багатодітних сімей та сімей, які опинились в скрутних життєвих обставинах.

Ідеальний набір для першокласника може включати в себе портфель, пенал, ручки, олівці, лінійку, зошити в косу лінію, зошити в клітинку, акварелі й пензлики для малювання. Якщо речі потрібні для школи були уже у використанні вашою дитиною, але вони знаходяться в задовільному стані, організації Червоного Хреста з вдячністю приймуть дані пожертви.

Ця благодійна акція буде висвітлена в місцевих засобах масової інформації.

Сподіваємося на Вашу підтримку й допомогу у вирішенні даної гуманітарної проблеми.

Грошові кошти просимо Вас перераховувати на розрахунковий рахунок Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України з позначкою акція: «Подаруй дитині День Знань»:

Збір шкільного приладдя проводиться у відділеннях Червоного Хреста у всіх районах по області та м. Полтаві за адресами: вул. Кучеренка, 4; вул. Шведська, 52.

р/р 260066804, ПАТ “Полтава-банк”МФО 331489 код 02940302.

Електронна адреса Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України: polredcross@yandex.ru, 0532-60-67-41.

Городянам