Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:28
Полтавцям до відома:Сьогодні, 10:36
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 19.07.2024, 16:28
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради інформує, що останніми роками спалювання сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо!

09.08.2016, 13:59

Шановні мешканці міста!

Спалювання сухої рослинності заборонено !

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради інформує, що останніми роками спалювання сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо.

На даний час, на території нашого міста - ІV клас пожежної небезпеки.

До відділу оперативного реагування управління житлово-комунального господарства надходить багато скарг від мешканців міста щодо задимленості повітря , внаслідок спалювання сухої рослинності, особливо у вечірній та нічний часи. А це створює не тільки пожежну небезпеку, вдихання небезпечних парів диму викликає задуху та призводить до погіршення здоров’я вас і ваших дітей.

За випалювання сухої рослинності Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено відповідальність:

Стаття 77. Порушення вимог пожежної безпеки
Порушення вимог пожежної безпеки в лісах, парках,скверах, прибудинкових територіях – тягне за собою накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів

Стаття 77-1. Самовільне випалювання рослинності або її залишків. Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Спалювання трави переростає в неконтрольоване горіння і нерідко призводить до важких наслідків, зокрема і з людськими жертвами.

ПАМЯТАЙТЕ !

Спалювання сухої рослинності не іграшка ! Це створює небезпеку виникнення пожеж в житловому секторі та в лісопарковій зоні міста.


Начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту наслення

В.Леонов

Городянам