Календар оновлень:

Події міста:14.07.2024, 13:11
Полтавцям до відома:12.07.2024, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:12.07.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 14.07.2024, 13:11
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради інформує!

24.06.2016, 15:01

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради інформує, що протягом 2 кварталу 2016 року на території міста Полтава спеціалістами управління організовано та проведено з залученням аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДС НС України у Полтавській області комплекс заходів по запобіганню та ліквідації небезпечних подій:

- аварійно-рятувальні роботи по закріпленню відливу (Інтерна-ціональний,10), зняттю елементів даху (вул.Соборності, 20; Володарського 6 в), що загрожувало життю та здоров'ю громадян;

- проведено розмінування вибухо-небезпечних предметів часів Другої світової війни ( 2 виїзда);

- ліквідація підтоплення приміщення ЗШ № 23 ( 1 виїзд);

- ліквідація гнізд диких бджіл ( 2 виїзда)

Всього на суму: 10821,77грн.

Спеціалістами управління з питань НС та ЦЗН розроблені пам'ятки населенню про правила поведінки на воді, які розповсюджено в місцях масового відпочинку на воді, розміщені на сайті виконавчого комітету та в газеті «Полтавський вісник».

Ведеться постійна планова робота:

- по перевірці готовності системи оповіщення населення;

- по навчанню непрацюючого населення, учнів, працівників підприємств, установ і організацій різних форм власності у сфері цивільного захисту;

- по перевірці готовності до використання за призначенням захисних споруд.

За 2 квартал 2016 року організовано та проведено 3 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, серед яких невідкладне виїзне засідання, на якому розглядалося питання стану зливової каналізації від вул. Героїв Крут до р.Ворскла та стан пропуску поверхневих вод р.Тарапунька. З метою вирішення вищезазначених питань, виконавцям надані відповідні доручення. Вказані питання знаходяться на контролі до вирішення.

З метою забезпечення безпечної життєдіяльності громадян дана робота активно продовжується і управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Полтавської міської ради надалі організовує виконання необхідних заходів цивільного захисту населення і територій.

Начальник управління

з питань НС та ЦЗН

В.Леонов

Городянам