Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:05
Полтавцям до відома:Сьогодні, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:11.07.2024, 00:00
 
Останнє оновлення: 12.07.2024, 13:05
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

До відома керівників підприємств, установ, організацій, мешканців міста Полтава і органів самоорганізації населення

19.01.2016, 15:43

Через несприятливі погодні умови останніх діб, обумовлених сильними опадами снігу, які посприяли утворенню заметів на тротуарах та проїжджій частині доріг міста, зусиллями комунальних служб міста цілодобово здійснюються відповідні заходи по ліквідації наслідків негоди, але для забезпечення життєдіяльності населення міста Полтава в повному обсязі на сьогодні не достатньо матеріальних та трудових ресурсів.

Враховуючи прогнози служби Держгідрометеорології щодо утримання таких погодних умов протягом певного часу, Інспекція по контролю за благоустроєм міста нагадує, що відповідно до ст.27 Правил благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в м. Полтава підприємства, організації і установи, незалежно від їх відомчого підпорядкування, а також власники і орендарі будинків зобов'язані своєчасно, з урахуванням пори року, зобов'язані прибирати території, закріплені за ними, подвір'я, ділянки, що знаходяться в їхньому володінні, взимку прибирати сніг, зрубувати лід, посипати піском.

Невиконання вимог вказаних Правил згідно чинного законодавства України, тягнуть за собою адміністративну відповідальність, накладання та стягнення з порушників штрафів в розмірі від 340 грн. до 1700 грн.


Начальник інспекції

по контролю за благоустроєм,

екологічним та санітарним станом міста

Р.Редько

Городянам