Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 15:23
Полтавцям до відома:12.07.2024, 09:35
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 15.07.2024, 15:23
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

«Національний банк України оголошує про проведення конкурсу “Краща монета року України”

16.02.2015, 10:50

Конкурс проводиться з метою визначення рейтингової шкали пам’ятних монет, випущених в обіг Національним банком України, професійного рівня учасників як творчого, так і виробничого процесу, а також стимулювання та заохочення художників і скульпторів до пошуку креативних ідей, привернення уваги широких кіл громадськості до мистецтва пластики, здійснення пропаганди державотворчих ідей і цілей.

Конкурс проводиться в таких номінаціях:

- краща монета року;

- унікальне ідейне рішення;

- найкраще художнє рішення.

Перший етап конкурсу буде проведено з 02 лютого до 06 квітня 2015 року, на якому шляхом голосування визначатимуться три монети , які набрали найбільшу кількість голосів у кожній номінації.

На першому етапі конкурсу беруться до розгляду всі пам’ятні монети України, які офіційно введені в обіг Національним банком України з 01 січня до 31 грудня 2014 року.

Повна інформація про пам’ятні монети із їх зображенням розміщена на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України за адресою: www.bank.gov.ua.

Бланк анкети можна отримати в Управлінні Національного банку України в Полтавській області (м. Полтава, вул. Жовтнева, 17). Контактні телефони: (0532) 50-37-10, 50-37-11.

У голосуванні можуть брати участь усі бажаючі , які в установлені строки заповнять анкету для визначення кращої монети року на електронну адресу moneta@bank.gov.ua, або вкинуть її в спеціально облаштовану скриньку в Управлінні Національного банку України в Полтавській області.

Асоціація нумізматів України організовує проведення голосування в своїх осередках і після закінчення терміну, визначеного для його проведення, здійснює підрахунок анкет та голосів у розрізі монет і надсилає офіційного листа з результатами голосування та анкети до Національного банку України.

На другому етапі члени комісії шляхом таємного голосування визначають переможця конкурсу в кожній номінації (серед авторів трьох обраних монет), результати якого голова комісії оголошує на її засіданні. До складу комісії включаються фахівці Національного банку України, представники Експертної ради з питань дизайну пам’ятних монет України, уповноважені представники Асоціації нумізматів України.

Інформація про результати другого етапу конкурсу розміщуватиметься на сторінках Офіційного інтернет-представництва Національного банку України та в засобах масової інформації».

Городянам