Календар оновлень:

Події міста:23.06.2023, 15:40
Полтавцям до відома:21.06.2022, 15:48
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.06.2023, 15:40
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про роботу Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом карантину

09.04.2020, 15:30

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді протягом тижня працює в штатному режимі з дотриманням правил карантину.

Працівники Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підготували та направили до Міжнародного фонду «Відродження» три проєктні заявки для участі у конкурсі «Людяність і взаємодопомога»: гуманітарна ініціатива проти пандемії.

Дані проєкти передбачають надання кваліфікованої психологічної допомоги і розраховані на різні категорії населення. А саме: вагітних жінок, породіль та членів їх родин; родини, де є немовлята; особи і сім'ї з дітьми, які перебувають в самоізоляції, обсервації, на карантині та протягом тривалого часу обмежені в пересуванні і спілкуванні; особи з нестійкою психікою, вразливі до маніпуляцій та схильні до психологічного впливу, які легко піддаються навіюванню та панічним атакам; особам та родинам, в яких є хворі на коронавірус, або померлі від цієї інфекції.

Із 6 квітня Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, на час карантину, організував роботу телефону безкоштовної психологічної підтримки, який фактично став гарячою лінією, оскільки дзвінки стосувалися не лише психологічних питань. Хочеться зазначити, що надходять дзвінки не тільки від мешканців міста Полтави, а й з Полтавської області. У людей, що телефонували було багато запитань різного плану, які виникли через життєві зміни, пов'язані з карантинними заходами. Зокрема, часто телефонували, щоб з'ясувати питання щодо отримання державних соціальних виплат та допомоги в умовах карантину, про пересування громадським транспортом та отримання відповідних перепусток для працюючих громадян, про заборону вільного пересування людей старших 60-ти років. На усі запити соціальні працівники надавали відповіді, приділяючи увагу кожному, хто телефонує. Якщо ж питання не стосувалися компетенції Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, то клієнтів переадресовували до установ і закладів, які мають вирішувати їх питання.

Працівники Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді дистанційно працюють з особами та сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах і знаходяться під соціальним супроводом. Продовжується роз'яснювальна робота щодо правил неухильного виконання правил карантину та важливості їх сумлінного дотримання. Здійснюється робота по стабілізації психоемоційного стану членів цих сімей. Продовжується робота з підвищення батьківського потенціалу в родинах.

Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді щиро дякує меценатам за гуманітарну допомогу, яку вони надають сім'ям, що перебувають на обліку Центру. Зокрема вдячні Благодійній організації «Карітас Полтава» за надану гуманітарну допомогу особі з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, пані Катерині, яка нині є одинокою мамою і самотужки виховує однорічну доньку. На час карантину допомагають підтримувати Катерину з донькою продуктами харчування.

Продовжується робота з підготовки організації оздоровчої кампанії для демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції, ООС та членів їх родин, членів родин загиблих, інших категорій. Зокрема, складаються списки осіб, які не втратили право на оздоровлення.

Хочемо нагадати особам даних категорій, що оздоровча кампанія буде продовжена після закінчення карантину.

Протягом тижня соціальні працівники Центру працювали в Міському клінічному пологовому будинку з породіллю, яка відмовилася від дитини. Жінка має складну життєву історію, самотужки виховує одну дитину, на обліку по вагітності в жіночій консультації не перебувала. На жаль, від дитини вона відмовилася, однак має 2 місяці, щоб змінити своє рішення та повернути дитину в родину. Соціальні працівники будуть продовжувати роботу з породіллю в даному напрямку.

Продовжується робота з неповнолітніми та молоддю, що перебувають у конфлікті з законом з питань дотримання правил карантину та з'ясування ситуації в їх родинах. На даний момент з початку року на обліку у відділеннях пробації перебуває 39 осіб молодіжного віку засуджених без позбавлення волі. Неповнолітніх , що скоїли злочин на даний час у м. Полтаві немає.

Триває робота над розробкою «Стратегії запобігання розповсюдження наркоманії в м. Полтава».

Нагадуємо, що на час карантинних заходів Міністерство соціальної політики України припинило роботу по перевіркам виплат та державних допомог з відвідуванням на дому.

Робота триває!

Фото та інформація надані Полтавським міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Інші новини за цей день:

У Полтаві діє безкоштовна доставка продуктів харчування та медикаментів для вразливих груп населення —16:27
Перелік адрес житлових будинків, де буде проведено дезінфекцію приміщень у п'ятницю, 10 квітня 2020 року —15:59
Опалювальний сезон у Полтаві закінчиться 10 квітня —13:13
Трансляція засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради — 09. 04. 2020 —13:00
Дистанційно та ефективно: як організувати цікаве навчання під час карантину —12:33
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 9 квітня —10:17
Підприємства Полтави можуть робити перепустки в громадський транспорт онлайн —09:26
До уваги набувачів адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців —08:03

Журналістам до відома

30.05.2022, 13:37.  31. 05. 2022, 10: 00 - засідання позачергової п'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради (у режимі відеоконференції). Подробиці

18.02.2022, 14:28.  21. 02. 2022, 14: 00 - урочисті міські збори з нагоди відзначення Всесвітнього дня екскурсовода (прес-центр Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5) Подробиці

14.02.2022, 14:51.  15. 02. 2022, 09: 00 - позачергова тринадцята сесія Полтавської міської ради (ПМР, кім. 222) Докладніше

14.02.2022, 11:58.  14. 02. 2022, 13. 30 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (Полтавська міська рада, кім. 223). Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.06.2023, 15:40