Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 15:54
Події міста:Сьогодні, 11:47
Полтавцям до відома:Сьогодні, 10:28
Заяви прес-служби:17.01.2022, 13:24
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 24.01.2022, 15:54
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

#«Dance4Life»: у Полтаві реалізують міжнародний молодіжний проєкт

10.09.2020, 11:09

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді значну увагу приділяє роботі з підлітками та молоддю щодо профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі. У цьому напрямку Центр тісно співпрацює з Полтавським обласним Благодійним фондом «Громадське здоров'я», зокрема щодо реалізації Міжнародного проєкту «Dance4Life» та програми «Journey4Life» («Подорож заради життя»).

Dance4life - міжнародна модель, спрямована на роботу з молоддю для розвитку лідерства та збереження репродуктивного здоров'я, профілактики ВІЛ та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Глобальна мережа Dance4life працює в 14 країнах на 4 континентах. А в Україні реалізується вперше, і Полтава – одне з чотирьох міст, де відбувається його пілотування.

Отож, 9 вересня, цей проєкт стартував у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Полтавської міської ради Полтавської області». Вчора перше ввідне заняття влаштували для учнів 10 класу, загалом у рамках проєкту передбачається 10 тренінгових зустрічей.

На початку зустрічі виступила директор Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Ольга Буднікова, яка наголосила, що головним завданням цих занять є вмотивувати молодь турбуватися про своє майбутнє, про власний розвиток, зміцнювати здоров'я, а також формувати впевненість у собі, щоб стати людьми, якими місто неодмінно буде пишатися.

— Загалом ми займаємося широким спектром роботи: допомагаємо людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, ми працюємо із дітьми, які опинилися без батьків, з молоддю, яка хоче займатися волонтерською діяльністю і розвиватися у цьому напрямку. Також, одним із наших напрямків є робота із молоддю щодо популяризації здорового способу життя та формування вміння сказати «ні» поганим вчинкам, — говорить Ольга Буднікова. — Разом із нами цією діяльністю займаються різні громадські організації, які фахово та системно працюють із дітьми, проводять різноманітні тренінги, використовуючи найкращі практики світу. І сподіваюся цей досвід неодмінно стане вам корисним.

Директор навчального закладу Катерина Манько побажала усім дітям успіху у навчанні та досягти найкращого результату.

Координатор даного проєкту, соціальний педагог Полтавського обласного Благодійного фонду «Громадське здоров'я» Наталія Златопольська ознайомила 30 старшокласників з метою даної програми, цілями зустрічей, представила реалізаторів проєкту: Лілію Слюсар, Володимира Ходуная та Ольгу Олексюк.

— Понад 25 років ми працюємо у місті та області у сфері збереження здоров'я населення. Цього року ми отримали можливість вперше в Україні реалізувати міжнародний проєкт «Dance4Life» («Танцюй заради життя») і програму, що включена в цей проєкт — «Journey4Life» («Подорож заради життя»). Полтава стала одним із 4 міст, де ця практика впроваджується в Україні. Уже більше 30 країн цю програму апробували. Ми будемо говорити про важливість збереження репродуктивного здоров'я і профілактику ризиків, пов'язаних зі статевим спілкуванням.

Вирізняється дана тренінгова програма тим, що її реалізують «чемпіони заради життя» — це підлітки та молодь, які успішно пройшли відповідну підготовку та можуть компетентно проводити тренінгові зустрічі.

Мета проєкту – зробити внесок у подолання найбільших загроз для здоров'я молоді: ВІЛ, хвороби, що передаються статевим шляхом, незапланована вагітність. Він дає можливість говорити з молоддю про важливі речі у новому форматі – цікавому, сучасному, інтерактивному, адже кожної зустрічі, організатори готують для школярів цікаву актуальну інформацію та унікальний роздатковий матеріал, а саме навчання будується у формі живого відкритого діалогу.

Після завершення участі у проєкті діти отримають відповідні сертифікати та літературу профілактичного змісту, а головне — корисний досвід, знання та розуміння наскільки важливо бути здоровим, як вберегти себе у сучасному світі від шкідливих звичок.

Інші новини за цей день:

Проєкт з екологічного моніторингу «ОАЗА» оголошує фотоконкурс —18:31
У Полтаві обрали переможця конкурсу з розробки дизайну бренду міста —18:07
У Полтаві триває урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» —17:30
Трансляція конкурсу на розробку бренду міста Полтави —12:00
#Полтава_SPORT_марафон триває! —11:32
Нагадуємо! Триває прийом проєктів на конкурс «Бюджет участі 2020» —10:00
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 10 вересня —09:23

Журналістам до відома

17.01.2022, 13:24.  18. 01. 22, 10. 00 - Відкриття відділення постнатальної реабілітації та ІІ етапу виходжування новонароджених Комунального підприємства «Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради» Подробиці

12.01.2022, 16:08.  13. 01. 2022, 10: 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

31.12.2021, 11:45.  04. 01. 22, 10: 00  — позачергова дванадцята сесія міської ради (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

30.12.2021, 08:27.  30. 12. 2021, 10: 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

24.01.2022, 11:47