Календар оновлень:

Полтавцям до відома:05.07.2022, 14:11
Події міста:05.07.2022, 11:09
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 05.07.2022, 14:11
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Увага! Оголошено онлайн конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі – це моя Полтава!»

09.09.2020, 08:53

Кожен наш день насичений клопотами та випробуваннями, а слово «карантин» зовсім не додає настрою. Та ми, полтавці, вміємо долати перепони і радіти життю! Вже скоро усі ми будемо святкувати улюблене свято і маленьких, і дорослих мешканців Полтави – День міста! І саме від нас з вами залежить, яким буде цей день народження рідного міста!

Тож, налаштовуємося на позитив, надихаємося красою рідної Полтави і готуємо для рідного міста подарунки! І одним з таких незвичайних подарунків стане онлайн – конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі – це моя Полтава!» з нагоди відзначення 77-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтава та Дня міста, який організовує Полтавський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Щоб стати учасником конкурсу необхідно :

· намалювати малюнок розміром А- 4 або А- 3, на якому зображена рідна Полтава (допускається традиційна на нетрадиційна техніка малювання);

· сфотографуватися із своїм малюнком;

· надіслати 1 фото - творчої роботи, 1 фото - автор зі своєю творчою роботою до 21 вересня на електронну адресу Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді: E-mail: polmcsssdm@ukr.net або повідомленням на нашій сторінці в мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/pmcsssdm/. Телефони для довідок: 56-25-13, моб. 050 441 9919

· Обов'язково вкажіть прізвище та ім'я учасника конкурсу, назву творчої роботи, контактний телефон дорослого (мама або тато, або законний представник) для зв'язку.

Кращі роботи учасників онлайн –конкурсу малюнків «Найкраще місто на землі – це моя Полтава!» ми покажемо у соцмережі Фейсбук з 14 по 23 вересня! А переможців чекають подарунки!

Інші новини за цей день:

Із засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій —16:48
«Від батька Котляревського пливе веселий грім козацької держави»: у Полтаві нагородили переможців щорічної міської дитячої літературної премії імені І. П. Котляревського —16:09
Не багата я і проста, но чесного роду … —11:55
У Полтаві святкують 251-річницю з дня народження Івана Котляревського —09:57
Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує творчих людей з інвалідністю взяти участь в онлайн — виставці «Мене на творчість надихає моя Полтава!» —09:39
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 9 вересня —09:26
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для дезінфекції на сьогодні, 9 вересня —08:20

Журналістам до відома

30.05.2022, 13:37.  31. 05. 2022, 10: 00 - засідання позачергової п'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради (у режимі відеоконференції). Більше інформації

18.02.2022, 14:28.  21. 02. 2022, 14: 00 - урочисті міські збори з нагоди відзначення Всесвітнього дня екскурсовода (прес-центр Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5) Подробиці

14.02.2022, 14:51.  15. 02. 2022, 09: 00 - позачергова тринадцята сесія Полтавської міської ради (ПМР, кім. 222) Більше інформації

14.02.2022, 11:58.  14. 02. 2022, 13. 30 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (Полтавська міська рада, кім. 223). Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

05.07.2022, 11:09