Календар оновлень:

Події міста:08.08.2022, 17:07
Полтавцям до відома:03.08.2022, 20:08
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 08.08.2022, 17:07
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Міський голова Олександр Мамай: "Я вдячний кожному полтавцю!"

17.05.2022, 20:11

Травнева Полтава! Красуня весняна! Духовна колиска нашої країни! Тут живуть найкращі люди!

Я вдячний кожному полтавцю, хто знаходиться поруч, хто підтримує місто, допомагає у ці складні воєнні часи. Дякую за небайдужість, за те, що переймаєтеся проблемами міста. Вдячний усім, хто залишився і працює, хто підтримує економіку та сплачує податки, хто навчає дітей та студентів, хто, жертвуючи своїми силами та часом, волонтерить!

Усі ви разом робите добру справу! Тільки завдяки таким людям, Полтава стає ще чарівнішою!

Разом до перемоги! Бажаю усім тихої ночі!

Олександр МАМАЙ

Журналістам до відома

30.05.2022, 13:37.  31. 05. 2022, 10: 00 - засідання позачергової п'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради (у режимі відеоконференції). Докладніше

18.02.2022, 14:28.  21. 02. 2022, 14: 00 - урочисті міські збори з нагоди відзначення Всесвітнього дня екскурсовода (прес-центр Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5) Більше інформації

14.02.2022, 14:51.  15. 02. 2022, 09: 00 - позачергова тринадцята сесія Полтавської міської ради (ПМР, кім. 222) Подробиці

14.02.2022, 11:58.  14. 02. 2022, 13. 30 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (Полтавська міська рада, кім. 223). Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

08.08.2022, 17:07