Календар оновлень:

Документи:28.07.2021, 15:57
Події міста:28.07.2021, 15:51
Полтавцям до відома:27.07.2021, 09:44
Заяви прес-служби:23.07.2021, 08:50
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 28.07.2021, 15:57
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві провели святковий захід з нагоди Дня Незалежності Вірменії

22.09.2020, 10:12

Учора, 21 вересня, у Полтаві відзначили День Незалежності Вірменії. Захід провела у міському парку культури та відпочинку «Перемога» вірменська діаспора «Урарту-ванк».

Традиційно День Незалежності Республіки Вірменія відзначається 21 вересня. Це головне національне свято, яке відзначають вірмени у всьому світі.

У День незалежності Республіки Вірменії проводяться численні святкові заходи. Цей рік не став винятком і для полтавської діаспори, хоч святкування і пройшли у зміненому форматі з урахуванням карантинних заходів.

До вітань долучилися і представники місцевої та обласної влади, зокрема секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, заступник міського голови Сергій Рекотов та заступниця голови Полтавської обласної державної адміністрації Катерина Рижеченко.

Так, Олександр Шамота привітав присутніх із визначним для вірменської громади святом:

— Так склалося, що Вірменія фактично здобувала незалежність двічі паралельно з Україною. Я хотів би побажати вірменському народу миру і злагоди. У нас є дуже багато спільного в нашій історії, у народів, у сьогоденні. І я бажаю, щоб завжди над Вірменією світило сонце, щоб діти та всі родини були щасливими, і не тільки у Вірменії, а й в Полтаві. Щиро зичу вірменському народу сил, натхнення, здоров'я та незламного духу!

Також цього дня у парку розгорнули найдовший в історії діаспори прапор Вірменії довжиною 30 метрів. Продовжилося святкування виступами творчих колективів.

Інші новини за цей день:

Мистецький проєкт «МОЯ ПОЛТАВА» з нагоди 77-ї річниці вигнання нацистів з міста Полтава та Дня міста —17:23
#з_твоїм_днем_Полтаво: маршрут пересувної музичної платформи «Моя Полтава в моєму серці» —17:08
З нагоди Дня міста у центрі Полтави відбудеться світлове шоу! —16:25
У Полтаві відбудеться засідання круглого столу щодо розробки дизайну бренда міста Полтави —16:12
У Полтаві нагородили учасників онлайн-виставки мистецьких робіт «Мене на творчість надихає моя Полтава!» —11:19
Запрошуємо долучитися до загальноміської акції «Моя Полтава вишивана» —10:30
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 22 вересня —09:45
«Дзвенить в піснях Полтава» —09:09
Полтавців запрошують долучитися до загальноміського флешмобу «Ветеран живе поруч» —08:35
Перелік адрес житлових будинків, визначених для дезінфекції на сьогодні, 22 вересня —08:04

Журналістам до відома

23.07.2021, 08:50.  23. 07. 2021, 10: 00 - п'ята сесія Полтавської міської ради восьмого скликання (сесійна зала, ПМР) Більше інформації

22.07.2021, 09:48.  22. 07. 21, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (223 кім.). Більше інформації

21.07.2021, 11:35.  22. 07. 21, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства (кім. 223). Докладніше

19.07.2021, 16:20.  Графік засідань постійних комісій (20. 07. 21) Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

28.07.2021, 15:51