Календар оновлень:

Полтавцям до відома:05.07.2022, 14:11
Події міста:05.07.2022, 11:09
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 05.07.2022, 14:11
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує творчих людей з інвалідністю взяти участь в онлайн - виставці «Мене на творчість надихає моя Полтава!»

09.09.2020, 09:39

День народження рідного міста – це особлива подія. Кожен полтавець від малечі до сивочолих мешканців радо чекають це свято. Вже незабаром День міста, і саме час готуватися!

Тож, Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошує творчих людей з інвалідністю долучитися до вітань та взяти участь в онлайн – виставці мистецьких робіт «Мене на творчість надихає моя Полтава!» з нагоди відзначення 77-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтава та Дня міста.

Долучитися до творчої роботи можуть і діти, і дорослі! Ми чекаємо від вас фото:

· малюнків (традиційна на нетрадиційна техніка малювання);

· творчих робіт з паперу та картону;

· творчих робіт з природного матеріалу;

· творчих робіт з пластику, пластиліну, дерева, металу;

· творчих робіт з тканини, бісеру, а також інших поробок якими ви готові вразити Полтавську спільноту!

Свої витвори мистецтва необхідно сфотографувати (1 фото - творчої роботи, 1 фото – автор зі своєю творчою роботою) та переслати до 21 вересня на електронну адресу Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: E-mail: polmcsssdm@ukr.net або повідомленням на нашій сторінці в мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/pmcsssdm/. Телефони для довідок: 56-25-13, моб. 050 441 9919

Обов’язково вкажіть своє прізвище та ім’я, контактний телефон для зв’язку. Роботи учасників онлайн – виставки мистецьких робіт «Мене на творчість надихає, моя Полтава!» з нагоди відзначення 77-ї річниці вигнання нацистів з м. Полтава та Дня міста будуть демонструватися з 14 по 23 вересня на нашій сторінці в мережі Фейсбук!

Усі учасники онлайн – виставки отримають подарунок!

Інші новини за цей день:

Із засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій —16:48
«Від батька Котляревського пливе веселий грім козацької держави»: у Полтаві нагородили переможців щорічної міської дитячої літературної премії імені І. П. Котляревського —16:09
Не багата я і проста, но чесного роду … —11:55
У Полтаві святкують 251-річницю з дня народження Івана Котляревського —09:57
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 9 вересня —09:26
Увага! Оголошено онлайн конкурс дитячих малюнків «Найкраще місто на землі — це моя Полтава!» —08:53
ПЕРЕЛІК адрес житлових будинків, визначених для дезінфекції на сьогодні, 9 вересня —08:20

Журналістам до відома

30.05.2022, 13:37.  31. 05. 2022, 10: 00 - засідання позачергової п'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради (у режимі відеоконференції). Читати далі

18.02.2022, 14:28.  21. 02. 2022, 14: 00 - урочисті міські збори з нагоди відзначення Всесвітнього дня екскурсовода (прес-центр Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5) Докладніше

14.02.2022, 14:51.  15. 02. 2022, 09: 00 - позачергова тринадцята сесія Полтавської міської ради (ПМР, кім. 222) Більше інформації

14.02.2022, 11:58.  14. 02. 2022, 13. 30 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (Полтавська міська рада, кім. 223). Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

05.07.2022, 11:09