Календар оновлень:

Події міста:08.08.2022, 17:07
Полтавцям до відома:03.08.2022, 20:08
Документи:08.07.2022, 09:43
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 08.08.2022, 17:07
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Запускаємо проєкт "Щоденник історій Полтавської молоді "Молоді та незламні"!

06.08.2022, 12:20

Друзі! Цьогоріч вперше в історії України День молоді відзначатимемо 12 серпня!
Полтавська молодь - підтримує, допомагає, захищає та захоплює! І ми хочемо розповісти якомога більше історій полтавської молоді, яка вражає! Якщо ви чи ваші близькі мають історію стійкості і бажання сприяння в наближенні перемоги - запрошуємо розповісти її!
Нам цікаво все про внесок молоді в перемогу на різних фронтах: військовому; інформаційному; волонтерському; спортивному; гуманітарному; лікарському; освітньому та інших.
Правила прості: переходь за посиланням та заповнюй анкету до 10 серпня
https://forms.gle/UgJxiZpeuoQiCxMy8
Чекаємо на твою захоплюючу історію!

Журналістам до відома

30.05.2022, 13:37.  31. 05. 2022, 10: 00 - засідання позачергової п'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради (у режимі відеоконференції). Читати далі

18.02.2022, 14:28.  21. 02. 2022, 14: 00 - урочисті міські збори з нагоди відзначення Всесвітнього дня екскурсовода (прес-центр Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5) Читати далі

14.02.2022, 14:51.  15. 02. 2022, 09: 00 - позачергова тринадцята сесія Полтавської міської ради (ПМР, кім. 222) Докладніше

14.02.2022, 11:58.  14. 02. 2022, 13. 30 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (Полтавська міська рада, кім. 223). Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

08.08.2022, 17:07