Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 15:57
Події міста:Сьогодні, 15:51
Полтавцям до відома:27.07.2021, 09:44
Заяви прес-служби:23.07.2021, 08:50
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 28.07.2021, 15:57
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Цього тижня у 1-й МКЛ запрацює капітально відремонтоване терапевтичне відділення, а одразу після цього розпочнуть реконструкцію відділення анестезіології та реанімації

14.07.2020, 11:42

Уже до кінця цього тижня у КП «1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» після капітального ремонту введуть в експлуатацію терапевтичне відділення.

Учора, 13 липня, перший заступник міського голови Ігор Федій, директорка Департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку Полтавської міської ради Вікторія Лоза, начальник управління капітального будівництва Полтавського міськвиконкому Володимир Годня, в.о директора, заступниця директора з організаційно-методичної роботи Ганна Селькіна, представник підрядної організації разом із регіональною представницею Національної асамблеї людей з інвалідністю Іриною Твердохліб та головою Полтавського осередку Всеукраїнської організації осіб з порушенням зору «Генерація успішної дії» Мариною Бабець перевірили стан виконання робіт, а також проінспектували умови доступності для людей з інвалідністю.

Слід зазначити, що цьогоріч у 1 МКЛ уже ввели в експлуатацію і капітально відремонтоване неврологічне відділення, а з 17 липня розпочнуть капремонт та реконструкцію відділення анестезіології та реанімації.

Окрім цього, для лікарні закупили ряд сучасного обладнання на загальну суму 38 млн грн. Придбали вкрай необхідне медичне обладнання для реанімаційного відділення - апарати штучної вентиляції легень, слідкуючу апаратуру. Також ендоскопічну стійку для проведення малоінвазійних втручань у хірургічній практиці, С-дугу – апарат для операційної травматологічного відділення. Придбали й рентгенологічний апарат, на якому проводитимуть ендоскопічні дослідження, апарат для проведення мамографії, на якому зможуть робити скринінгове обстеження молочних залоз та ряд іншого дороговартісного обладнання, що дасть можливість проводити ранню діагностику захворювань та оперативні втручання на високому рівні.

Усе це стало можливим завдяки злагодженій та конструктивній роботі депутатів чинної коаліції та керівництва міста, які системно працюють над оновленням медичних закладів Полтави. Незважаючи на кризу в країні, у нашому місті роблять усе можливе для гідного функціонування лікарень.

Зазначимо, що Комунальне підприємство «1-А міська клінічна лікарня Полтавської міської ради» – багатопрофільний лікувальний заклад охорони здоров'я, який обслуговує населення м. Полтави і надає спеціалізовану стаціонарну та амбулаторно-поліклінічну допомогу. Лікарня є клінічною базою кафедр Української медичної стоматологічної академії.

Стаціонарна допомога в КП «1-А МКЛ ПМР» надається в 8 стаціонарних відділеннях на 300 цілодобових ліжках. У закладі функціонують: хірургічне, травматологічне, неврологічне, гострої цереброваскулярної патології, пульмонологічне, терапевтичне відділення; відділення анестезіології та інтенсивної терапії, дитяче інфекційне відділення.

Щорічно стаціонарну допомогу в закладі отримують більше 10 тисяч пацієнтів, з яких понад 2,5 тис. оперуються. До травматологічного пункту за рік звертається майже 20 тисяч постраждалих.

Амбулаторно-поліклінічна допомога мешканцям Київського району міста здійснюється за направленням лікарів загальної практики сімейної медицини в поліклінічному відділенні для дорослого населення №1. Консультативний прийом ведуть лікарі: кардіолог, отоларинголог, гастроентеролог, проктолог, ендокринолог, інфекціоніст, невропатолог, уролог, ревматолог, офтальмолог, гематолог, онколог, хірург, судинний хірург та травматолог.

Функціонує відділення ультразвукогово дослідження, функціональної діагностики, стоматологічне відділення, рентгенологічне відділення з комп'ютерною томографією, клінічна лабораторія та ендоскопічний кабінет.

Журналістам до відома

23.07.2021, 08:50.  23. 07. 2021, 10: 00 - п'ята сесія Полтавської міської ради восьмого скликання (сесійна зала, ПМР) Докладніше

22.07.2021, 09:48.  22. 07. 21, 15: 00 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (223 кім.). Докладніше

21.07.2021, 11:35.  22. 07. 21, 09: 00 - засідання постійної комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров'я, материнства і дитинства (кім. 223). Читати далі

19.07.2021, 16:20.  Графік засідань постійних комісій (20. 07. 21) Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

28.07.2021, 15:51