Календар оновлень:

Події міста:23.06.2023, 15:40
Полтавцям до відома:21.06.2022, 15:48
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 23.06.2023, 15:40
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із розширеного засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування та розвитку, створеного для впровадження Проєкту ПРОМІС у м. Полтаві

12.08.2020, 10:55

Учора, 11 серпня, відбулося розширене засідання Дорадчого комітету з ефективного врядування та розвитку, створеного для впровадження Проєкту ПРОМІС у м. Полтаві з теми «Планування сталості результатів впровадження Проєкту ПРОМІС». Онлайн-зустріч з експертами Проєкту ПРОМІС проходила з використанням сучасних цифрових технологій.

На засіданні Дорадчого комітету були обговорені результати 17-ти ініціатив і проєктів, які впроваджуються в місті Полтаві за підтримки Проєкту ПРОМІС:

1. Громадський бюджет.

2. Місцеві електронні петиції.

3. Індекс прозорості місцевих бюджетів.

4. Покращення якості надання адміністративних послуг і діяльності ЦНАП.

5. Проєкт «Удосконалення діяльності ЦНАП Полтавської міської ради через підвищення якості обслуговування громадян та інтегрованості послуг».

6. Система стратегічного планування (Стратегія економічного розвитку міста Полтави на період до 2027 року) – розроблення, моніторинг впровадження.

7. Аналіз місцевого бізнес-клімату.

8. Програма посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва м. Полтава на 2018-2022 роки (розроблення, впровадження та моніторинг).

9. Проєкт «Розвиток соціального підприємництва в м. Полтава».

10. Проєкт «Створення та просування комплексного пакета послуг кластера «ПОЛТАВСЬКИЙ ОРГАНІЧНИЙ ХАБ» на ринку».

11. Проєкт «Стимулювання експортної спроможності підприємств міста Полтава».

12. Індекс демократичності міст.

13. Маркетингова стратегія та Комунікаційний план.

14. Система Prozorro.Sale.

15. Підтримка бізнес-асоціацій.

16. Інвестиційний паспорт міста.

17. Участь у Європейській Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Секретар міської ради Олександр Шамота, заступниця міського голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяна Юрченко разом із головним експертом – керівником з програмної діяльності Проєкту ПРОМІС Ігорем Лепьошкіним, консультантом Проєкту ПРОМІС Андрієм Залужним та регіональним координатором Проєкту ПРОМІС у Полтавській області Іриною Дудкою заслухали доповідачів щодо результатів виконання проєктів, які впроваджуються у місті Полтаві.

Директор КО «Інститут розвитку міста» Юрій Левченко відзначив, що з метою більш ефективної реалізації проєкту «Громадський бюджет» було оновлено Положення (зокрема щодо авторства проєктів, деталізація обов’язків членів робочої групи), проведено низку навчань з підготовки проєктів мешканцями міста, розширено можливість голосування онлайн, а також організовано 4 вебінари щодо запровадження Шкільного бюджету участі.

У своїй доповіді про виконання проєкту «Місцеві електронні петиції» заступник директора Департаменту забезпечення діяльності виконавчого комітету Полтавської міської ради, начальник управління діловодства Ігор Верига акцентував увагу на тому, що було вдосконалено процедуру подання петицій, і з 10.06.2020 року розпочав роботу оновлений сервіс «Електронні петиції Полтавської міської ради» з використанням ідентифікації користувача через електронний підпис та BankID.

Про реалізацію проєкту «Індекс прозорості місцевих бюджетів» розповіла начальниця Бюджетно-фінансового управління виконавчого комітету Полтавської міської ради Тетяна Чумак. За її словами, прозорість міського бюджету обговорюється на постійних депутатських комісіях, всі нормативні документи стосовно бюджету оприлюднюються відповідно до чинного законодавства своєчасно та у повному обсязі.

Під час доповіді начальниця управління адміністративних послуг Полтавської міської ради Олена Регеда звернула увагу на покращення якості надання адміністративних послуг і діяльності Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП). З 01.10.2018 по 12.06.2020 року перелік послуг, які надає ЦНАП, зріс із 95 до 166. У ЦНАП Полтавської міської ради відтепер можна скористатися ще однією послугою – «єМалятко». Крім того, вона наголосила на постійному удосконаленні діяльності ЦНАПу Полтавської міської ради через підвищення якості обслуговування громадян та інтегрованості послуг.

У доповіді заступниця директора Департаменту економіки і інвестицій – начальниця управління стратегічного розвитку Світлана Туль повідомила, що у Полтавській міській раді розроблена ефективна система стратегічного планування. Моніторинг реалізації Стратегії економічного розвитку міста Полтави на період до 2027 року відбувається на постійній основі. Також під час доповіді було зазначено, що вже розроблені Маркетингова стратегія та Інвестиційний паспорт міста Полтави. Нині ведеться робота над підготовкою технічного завдання на розробку дизайну бренду міста Полтави. На період карантину було призупинено процес підготовки до підписання Європейській Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад Полтавською міською радою. Проте з метою досягнення більшої рівності громадян владою та місцевою громадою міста Полтави реалізується низка заходів в рамках грантового проєкту «Підвищення впливу жінок у розбудові місцевого економічного розвитку як запорука успішної реалізації гендерної політики м. Полтави» за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, Асоціації міст України (АМУ) та Проєкту ПРОМІС, який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ). Виконання гендерних ініціатив та розробка гендерного паспорта міста Полтави в рамках проєкту дозволить пришвидшити підготовку до підписання Європейської Хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад.

Голова ГС «Об’єднання соціальних підприємств України» Анатолій Павленко подякував експертами Проєкту ПРОМІС за підтримку у реалізації проєкту «Розвиток соціального підприємництва в м. Полтава». Метою проєкту є посилення економічної спроможності жінок із числа соціально вразливих груп м. Полтави шляхом професійного навчання та працевлаштування на базі соціального підприємства «Навчально-виробничий центр».

Президент ГА «Аграрна наука та практика» Микола Безгін зазначив, що в рамках проєкту «Створення та просування комплексного пакета послуг кластера «ПОЛТАВСЬКИЙ ОРГАНІЧНИЙ ХАБ» на ринку» було проведено 5 тематичних тренінгів, видано навчально-методичний посібник «Органічна продукція: Виробництво. Переробка. Маркетинг.

Відповідно до результатів реалізації проєкту «Система Prozorro.Sale» заступник начальника управління майном комунальної власності міста Євген Яковлєв відмітив, що на авторизованому електронному майданчику «Prozorro.Sale» управління публікує інформацію про об’єкти малої приватизації згідно з рішеннями сесії Полтавської міської ради «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності м. Полтава, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні» та розміщує документацію необхідну для проведення аукціонної процедури.

За результатами засідання Дорадчого комітету секретар міської ради Олександр Шамота відзначив ефективність співпраці Полтавської міської ради з експертами Проєкту ПРОМІС в рамках реалізації ініціатив і проєктів, які впроваджуються в місті Полтаві. Заступниця міського голови Тетяна Юрченко подякувала експертами Проєкту ПРОМІС за всебічну підтримку у впровадженні надважливих проєктів щодо соціально-економічного розвитку міста. Головний експерт – керівник з програмної діяльності Проєкту ПРОМІС Ігор Лепьошкін наголосив: базис для розвитку проєктів у місті Полтаві створений, і він сподівається на підтримку Полтавської міської ради щодо їх подальшої реалізації.

Інші новини за цей день:

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради —14:52
У Полтаві відкрили перший скейт-парк —14:03
Трансляція засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради — 12. 08. 2020 —14:00
До уваги містян, особливо тих, хто утримує домашніх улюбленців (котів, собак)! —11:43
Оперативна інформація про поширення коронавірусу у Полтаві станом на 12 серпня —09:35
Перелік адрес житлових будинків, визначених для дезінфекції на сьогодні, 12 серпня —09:07

Журналістам до відома

30.05.2022, 13:37.  31. 05. 2022, 10: 00 - засідання позачергової п'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради (у режимі відеоконференції). Подробиці

18.02.2022, 14:28.  21. 02. 2022, 14: 00 - урочисті міські збори з нагоди відзначення Всесвітнього дня екскурсовода (прес-центр Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) ім. М. Ярошенка, вул. Європейська, 5) Подробиці

14.02.2022, 14:51.  15. 02. 2022, 09: 00 - позачергова тринадцята сесія Полтавської міської ради (ПМР, кім. 222) Подробиці

14.02.2022, 11:58.  14. 02. 2022, 13. 30 - засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, розвитку міського господарства, транспорту, розвитку підприємницької діяльності, розвитку міста, інвестицій, туризму (Полтавська міська рада, кім. 223). Більше інформації

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

23.06.2023, 15:40