Календар оновлень:

Події міста:08.05.2021, 11:27
Заяви прес-служби:07.05.2021, 14:11
Полтавцям до відома:06.05.2021, 10:33
Документи:06.05.2021, 09:14
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 08.05.2021, 11:27
ГородянамЦ Н А ПДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Події міста

Події за 02.05.2021

Вітання від Полтавської міської ради та виконавчого комітету депутату міської ради восьмого скликання Євгену Диканю

Шановний пане Євгене!

Прийміть щирі вітання з Днем народження.

Нехай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Зичимо гарного настрою на щодень, успішного здійснення всіх планів та задумів.

Міцного здоров'я, сімейного затишку та благополуччя, Божого благословення, щастя і добра Вам!

З повагою,

Полтавський міський голова

Олександр МАМАЙ

02.05.2021, 09:00

Вітаємо мешканців Полтавської територіальної громади з Великоднем!

Фото з мережі Інтернет

Шановні мешканці Полтавської територіальної громади! Вітаємо вас зі світлим святом Христового Воскресіння!

У цей недільний день бажаємо вам добра, благополуччя та духовного розвитку. Нехай на душі будуть тепло і спокій, над головою буде мирне небо, а поруч – рідні та друзі. Нехай це свято подарує розуміння, гармонію і радість, усі жалі і образи підуть геть, а залишаться тільки любов і щастя! Бажаємо вам умиротворення, усіх небесних і земних благ, душевної рівноваги!

Нехай передзвін великодніх дзвонів принесе вам лише благі вісті, ваші серця наповняться радістю, а віра допомагає вам долати труднощі!

Христос Воскрес!

З повагою

Олександр МАМАЙ

Депутати Полтавської

міської ради восьмого скликання

02.05.2021, 08:00

Журналістам до відома

07.05.2021, 14:11.  09. 05. 2021, 09: 00  — покладання квітів до Вічного вогню на Меморіалі Солдатської Слави з нагоди 76-ї річниці з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Подробиці

05.05.2021, 08:23.  05. 05. 2021, 10: 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, кімн. 222) Читати далі

20.04.2021, 13:43.  21. 04. 2021, 10: 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, кімн. 222) Докладніше

06.04.2021, 13:21.  07. 04. 2021, 10: 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (ПМР, кімн. 222) Докладніше

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

08.05.2021, 11:27