Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 17:41
Полтавцям до відома:Сьогодні, 13:16
Заяви прес-служби:Сьогодні, 17:27
Документи:Сьогодні, 02:00
 
Останнє оновлення: 24.03.2023, 17:41
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Із засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

18.02.2022, 10:54

Сьогодні, 18 лютого, під головуванням заступника міського голови з питань експлуатації та розвитку міського господарства Євгена Рички відбулося засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Серед присутніх – представники структурних підрозділів виконавчого комітету, районних у місті Полтава рад, Національної поліції, ПРУ ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області.

На порядку денному питання, що стосуються епідеміологічної ситуації з коронавірусної хвороби на території Полтавської територіальної громади; стану захворюваності на гострі респіраторні захворювання, у тому числі, на коронавірусну хворобу серед школярів; виконання заходів з попередження поширення коронавірусної хвороби; роботи мобільних груп щодо перевірок дотримання карантинних обмежень.

Під час доповіді начальник Департаменту охорони здоров'я Сергій Котов зазначив, що епідеміологічна ситуація по захворюваності на коронавірусну хворобу залишається і надалі напруженою. На сьогодні хворіє 6308 осіб, з них на стаціонарному лікуванні перебуває 156 пацієнтів. За увесь період пандемії померло 1076 осіб, у тому числі, з початку року – 81 особа.
Крім того, Сергій Котов наголосив, що відмічається деяке зниження захворюваності серед дитячого населення. На позаминулому тижні хворіло 342 дітей, на попередньому – 185, то на поточному – 154 дитини. Свою роль у цьому відіграло дистанційне навчання.

У місті продовжується вакцинальна кампанія від коронавірусної хвороби.

- Ми постійно проводимо моніторинг роботи Центрів масової вакцинації населення. Загалом щоденно щеплюємо 500-600 осіб. У той же час, Центр вакцинації, що розташований у приміщенні міського будинку культури та дозвілля працює з недовантаженням: протягом зміни щеплюються від 2 до 10 осіб. Тому, наразі, розглядається питання щодо тимчасового призупинення його роботи, - зауважив Сергій Котов.

Загалом за період імунізації у місті проведено понад 273 тис. щеплень. 1 дозу отримали 140,5 тис. осіб, 2 щеплення – близько 126,5 тис. осіб. Бустерну дозу отримали близько 6 тис. осіб.

За повідомленням начальника управління освіти Департаменту освіти Полтавської міської ради Оксани Трибрат, рівень захворюваності серед учнів значно зменшився. Якщо перед запровадженням дистанційного навчання для учнів 5-11 (12) класів відсоток захворюваності становив 18, то наразі хворіє лише 5 відсотків школярів. Така ситуація створює передумови для того, аби рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти відновити освітній процес у приміщеннях закладів освіти для учнів 5-11 (12) класів з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Наразі повністю на дистанційному навчанні перебувають 4 заклади загальної середньої освіти: ліцей №1, № 47, ЗОШ № 22, Андрущанська ЗОШ І ступеня.

За інформацією відділу транспортних перевезень та зв'язку, за попередні 14 днів робочою групою на території міста здійснено 10 перевірок. Інспектовано 265 транспортних засобів та виявлено 8 порушень (відсутність масок у пасажирів і водіїв, перевищення норм стоячих пасажирів у транспортних засобах). З ними проводилась профілактична та роз'яснювальна робота/

Заслухавши доповіді, штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації надав доручення:

- Забезпечити постійний контроль виконання заходів відповідно до встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Також забезпечити здійснення заходів державного нагляду за об'єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами тощо.

- Рекомендувати керівникам закладів загальної середньої освіти відновити освітній процес у приміщеннях закладів освіти для учнів 5-11 (12) класів з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

- Забезпечити надання своєчасної та якісної медичної допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою, безперебійну роботу бригад у Центрах вакцинації, продовжити моніторинг показників охоплення щеплень.

- Посилити контроль щодо виконання перевізниками, які здійснюють регулярні перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування, протиепідемічних заходів.

- Забезпечувати інформування населення щодо неухильного виконання заходів з попередження поширення коронавірусної хвороби.

Журналістам до відома

Сьогодні, 15:27.  Про скликання позачергової двадцять шостої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання Читати далі

22.03.2023, 11:35.  23. 03. 2023, 10: 00 - засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради (Полтавська міська рада, кім. 222). Подробиці

20.03.2023, 08:05.  План культурних заходів на поточний тиждень Подробиці

14.03.2023, 09:46.  24. 03. 2023, 10: 00 - засідання двадцять п'ятої сесії Полтавської міської ради восьмого скликання Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.