Календар оновлень:

Документи:Сьогодні, 15:54
Події міста:Сьогодні, 11:47
Полтавцям до відома:Сьогодні, 10:28
Заяви прес-служби:17.01.2022, 13:24
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 24.01.2022, 15:54
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві презентували інформаційно-туристичний маршрут за допомогою QR-кодів «Доленосне поле європейської історії»

20.09.2017, 14:51

20 вересня в Державному історико-культурному заповіднику «Поле Полтавської битви» представили інформаційно-туристичний маршрут за допомогою QR-кодів «Доленосне поле європейської історії».

Начальник відділу туризму та культурної спадщини Віталій Павлов зазначив - це третій вдалий приклад плідної співпраці державно-комунального і приватного партнерства в галузі туризму:

- Як і перший, «Стежкою легенд», цей маршрут був розроблений у співпраці з компанією «Vodafone Україна». Три роки тому Полтава була першим містом, в якому запровадили подібну практику. На сьогодні ми є беззаперечним лідером щодо кількості інформаційно-туристичних маршрутів за допомогою QR-кодів.

Спеціаліст по зв'язкам з громадськістю, керівник освітніх та культурних програм “Vodafone Україна” Максим Пилипенко зауважив, що більшість людей сьогодні організовують свої поїздки саме через інтернет, тому такі маршрути набирають популярність серед туристів:

- Люди віддають перевагу сучасним технологіям і пристроям, тому, що так зручніше організувати своє дозвілля. За нашою статистикою у Полтаві відбувається більше 160 скачувань QR-коду і завантажень проекту в день. Переважна кількість користувачів — молодь, яка звикла користуватися інтернетом і сучасними пристроями.

Максим Пилипенко подякував міській влади за підтримку та співпрацю:

- Маршрут у Полтаві є найбільшим в Україні. Це говорить про те, що міська влада зацікавлена в розвитку історично-культурної спадщини і передачі її молодому поколінню через зручні, доступні і цікаві для нього формати.

У свою чергу, від імені міського голови Олександра Мамая, начальник управління культури Лариса Кречко вручила колективу підприємства “Vodafone Україна” подяку за продуктивну співпрацю.

Цього разу за допомогою спеціальних антивандальних кам’яних табличок з QR-кодами прокладено маршрут епіцентром Поля Полтавської битви. Начальник відділу туризму та культурної спадщини Віталій Павлов зазначив, що нинішній маршрут не найбільший за своєю протяжністю, проте за змістовністю, насиченістю інформації – найцікавіший:

- Маршрут поєднав сім локацій – різних за змістом та часом виникнення туристичних об’єктів показу від ХVІІІ століття до ХХІ-го. Турист має можливість самостійно після знайомства з експозицією музею, за допомогою смартфону чи планшету пройтися територією маршруту, отримати додаткову цікаву інформацію як про баталію, так і її наслідки.

Туристу надається можливість самостійно ознайомитись із сімома об’єктами показу:

1. Музей історії Полтавської битва;

2. Монумент Петру І;

3. Братська могила царських воїнів;

4. Каплиця Св. Петра і Павла полеглих в Полтавській битві

5. Сампсоніївська церква

6. Перший музей Полтавської битви

7. Ротонда вшанування пам’яті

Емблемою туристичного маршруту, як і попередніх, є добре відома полтавцям та гостям міста підкова-смайлик. Умови користування також залишилися незмінними: найголовніше – наявність смартфону або планшета та інтернету, за допомогою якого турист потрапляє на веб-сайт «Полтава туристична».

Нагадаємо, що у 2015 року був запроваджений тематичний туристичний маршрут під назвою «Стежкою легенд», 2016 – відкрито маршрут «Літературною стежкою Полтави».

Окрім цього, під час урочистого відкриття туристичного маршруту почесними грамотами нагородили переможців конкурсу пленерного живопису «Туристичними стежками Полтави». Конкурс проводився для учнів спеціалізованих мистецьких шкіл та студій другий рік поспіль. Цьогорічна тема конкурсу - “Пленер на територію музею-садиби та літературного музею імені Панаса Мирного”.


Журналістам до відома

17.01.2022, 13:24.  18. 01. 22, 10. 00 - Відкриття відділення постнатальної реабілітації та ІІ етапу виходжування новонароджених Комунального підприємства «Міський клінічний пологовий будинок Полтавської міської ради» Докладніше

12.01.2022, 16:08.  13. 01. 2022, 10: 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Більше інформації

31.12.2021, 11:45.  04. 01. 22, 10: 00  — позачергова дванадцята сесія міської ради (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

30.12.2021, 08:27.  30. 12. 2021, 10: 00  — засідання виконавчого комітету (Полтавська міська рада, к. 222) Подробиці

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

24.01.2022, 11:47