Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 13:00
Заяви прес-служби:Сьогодні, 09:29
Документи:Сьогодні, 08:16
Полтавцям до відома:21.09.2021, 09:52
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 22.09.2021, 13:00
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

У Полтаві вирішували питання благодійних внесків в медзакладах та облаштування стадіону в Авіамістечку

30.11.2018, 19:20

Cеред іншого, під час засідання дев’ятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання депутати ухвалили рішення «Про добровільність благодійних пожертв та посилання заходів з контролю за їх надходженням і використанням у закладах охорони здоров’я м. Полтави».

Більш детально з цього питання доповів усім присутнім депутат Полтавської міської ради сьомого скликання, фракції «Рідне місто» Едуард Волков:

– Згідно з проектом рішення, вводиться заборона збору благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб в готівковій формі на територіях закладів охорони здоров’я. Перерахування коштів буде відбуватися через електронні термінали безпосередньо на розрахункові рахунки лікарень, аби уникнути корупційних проявів. З управлінням майном комунальної власності міста ми відпрацювали механізм: відповідно до проекту рішення оренда, яка на даний час є за благодійними фондами в закладах охорони здоров’я закінчується 31.12.2018. А з 01.01.2019 вони будуть повідомлені про непродовження договорів оренди на територіях лікувальних закладів.

Також, у кожного лікувального закладу до 01 лютого 2019 року повинні з’явитися власні веб-сайти, де будуть в подальшому впроваджуватись інші он-лайн сервіси для пацієнтів.

– Заклади охорони зобов’язані в загальнодоступних місцях розміщувати повністю всю інформацію щодо кількості благодійних надходжень, які будуть надані та по витратам усіх позицій. Поборам у медичних заклада Полтави не місце, – додав Едуард Волков.

Розглянули під час сесії і проект рішення «Про ініціативу щодо передачі будівлеь та споруд ЖКФ військового містечка №38 КЕВ м. Полтава, що знаходяться в експлуатації військової частини А 3384 з державної власності до комунальної власності міста Полтава». Даним проектом рішення передбачено будівництво стадіону за кошти державного, обласного та міського бюджетів.

– Згідно рішення Кабінету Міністрів України в державі впроваджується програма «Рухова активність, здоровий спосіб життя – здорова нація». Відповідно цієї Програми виділяються державні кошти, за які можна встановлювати стадіони та майданчики для здоров’я громади. Згідно цієї Програми наше місто отримує кошти на облаштування майданчиків в НВК №16, школах №№ 11, 26, гімназії №32 та в інших. Тому, через обласну державну адміністрацію ми намагаємося залучити державні кошти і обладнати наші загальноосвітні навчальні заклади сучасними спортивними майданиками, аби наші діти займались спортом і мали для цього усі можливості. Обласна влада має наміри передати нам футбольне поле, профінансувати облаштування території для заняття легкою атлетикою і побудувати антивандальний майданчик, – зауважив депутат Полтавської міської ради сьомого скликання, керівник фракції «БПП «Солідарність» Андрій Матковський.

Окрім того, передбачено, що на цьому стадіоні тренуватися зможуть і військовослужбовці військової частини А 3384, адже ні на своїй території, ні поруч з частиною місця для тренування, тим більше сучасного зразка, немає.

На підставі цього рішення Полтавська міська рада матиме можливість звернутися до Міністерства оборони, які згідно з чинним законодавством приймуть відповідне рішення.

Окрім того, розглянули і питання «Про організаційно-правові заходи щодо збереження та охорони об’єктів культурної спадщини у м.Полтава». Зазначеним рішенням передбачено створення тимчасвої робочої групи з питань об’єктів культурної спадщини у місті Полтава. Під час обговорення виникла пропозиція вкючити до складу групи ще дві особи: депутата Полтавської міської ради сьомого скликання, фракції «БПП «Солідарність» Олександра Глазова та керівника Громадської організації «SavePoltava» Віктора Трофименка.

Затвердили під час засідання сесії низку рішень, що стосуються гуманітарної сфери. Зокрема, заступник міського голови Людмила Бойченко представила на розгляд депутатів проект рішення, що стосується реорганізації закладів охорони здоров’я. Так, з метою підписання медзакладами вторинного рівня договорів з Національною службою здоров’я України, медреформи фінансування системи охорони здоров’я України, та у зв’язку із необхідністю оптимізації діяльності, міські заклади охорони здоров’я реформуватимуться в комунальні підприємства.

Окрім того, депутати затвердили низку рішень, що стосуються функціювання галузі освіти, а також затвердили Міську програму соціальної підтримки сім’ї, дітей та молоді м. Полтави на 2019-2021 роки.

Інші новини за цей день:

До уваги полтавців та гостей міста: у Полтаві на вихідні прогнозують ускладнення погодних умов —19:23
Під час засідання сесії депутати вирішували кадрові питання та затверджували план діяльності на 2019 рік —19:09
Депутати під час засідання сесії вирішували питання галузі житлово-комунального господарства —19:07
Із засідання дев’ятнадцятої сесії міськради: внесення змін до міського бюджету —19:02
У міській раді проходили експрес-тестування на ВІЛ —17:02
Графік засідань постійних комісій —15:47
Ростислав Жеребцов став переможцем на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу серед юніорів —10:10
Трансляція дев'ятнадцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання —10:00
Набір до робочої групи з розвитку громадянського суспільства міста Полтава —08:32
Благодійний проект «Ялинка Янголів» —08:00

Журналістам до відома

Сьогодні, 09:29.  Перелік заходів на 23. 09. 2021 Більше інформації

15.09.2021, 16:31.  16. 09. 2021, 10. 00  — засідання виконавчого комітету (ПМР, к. 222). Докладніше

08.09.2021, 17:18.  Перелік заходів на 09. 09. 2021 Більше інформації

07.09.2021, 11:56.  Перелік заходів на 08. 09. 2021 Читати далі

Інша інформація

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

22.09.2021, 13:00