Календар оновлень:

Події міста:14.09.2024, 14:10
Полтавцям до відома:14.09.2024, 12:26
Заяви прес-служби:13.11.2023, 10:49
Документи:13.09.2024, 03:00
 
Останнє оновлення: 14.09.2024, 14:10
МістянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

17.10.2018, 10:16

Проблема з утворенням несанкціонованих сміттєзвалищ в місті Полтава існує в першу чергу через байдужість полтавців, по-друге, через недотримання мешканцями вимог Правил благоустрою міста Полтава, відсутність бажання зробити якусь користь для себе і довкілля.

Інспекція по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста нагадує, що відповідно вище вказаних Правил заборонено смітити на вулицях, у парках, скверах, прибережних зонах водних об’єктів, громадських та інших місцях загального користування; пошкоджувати газони, викидати, вивозити або звалювати в не відведених для цього місцях відходи, сміття, траву, влаштовувати звалища; використовувати не за призначенням контейнери для збору сміття та побутових відходів; складувати будівельні матеріали на прибудинкових територіях та за межами власних помешкань та інше.

При виконанні в будинках ремонтних робіт будівельне сміття щоденно вивозиться власниками будинків (квартир) або організаціями, які проводять ремонт.

Великогабаритні відходи, будівельні відходи з контейнерних майданчиків повинні вивозитися на міське звалище спеціалізованим транспортом за попередніми заявками мешканців, власників відходів. Заявки на вивіз великогабаритних відходів приймаються за контактними телефонами КАТП 1628 у робочий час:

- диспетчерська служба 59 70 32; 59 29 24; 0503046182;

- договірний відділ 59 95 39.

За санітарний стан території, де складувалися великогабаритні відходи (в тому числі - за її прибирання після вивезення великогабаритних відходів), відповідає власник великогабаритних відходів.

Інспекція по контролю за благоустроєм міста нагадує, що суб’єкти господарювання та громадяни, які мають будинки на правах приватної власності зобов’язані щорічно, за два місяця до кінця календарного року, укладати договори вивезення, приймання та знешкодження побутових відходів та своєчасно робити сплату за послугу на наступний рік, тобто вже на 2019 рік.

Згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою населених пунктів тягне за собою накладення штрафу від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (від 340 до 1700 грн). Тобто, відсутність договору на вивезення побутових відходів у фізичної особи, юридичної особи, підприємця є порушенням Законів «Про відходи», «Про житлово-комунальні послуги», «Про благоустрій населених пунктів» та Правил благоустрою міста Полтава і тягне за собою адміністративну відповідальність.

Заступник начальника інспекції

Р. Редько

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.