Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 16:17
Полтавцям до відома:Сьогодні, 15:18
Заяви прес-служби:13.11.2023, 08:49
Документи:Сьогодні, 00:00
 
Останнє оновлення: 08.12.2023, 16:17
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осіб Для бізнесу та інвестора For foreign visitors
Петиція Публічна інформація Документи Місто Міська влада Події міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

10.09.2013, 16:28

Інноваційні проекти приймаються з 26 серпня по 25 жовтня на сайті конкурсу. Кращі проекти будуть представлені венчурним інвесторам України та США, а переможці отримають можливість розвитку свого проекту в бізнес-інкубаторі Happy Farm і грошовий приз від CRDF Global.

Компанія Global Management Challenge Ukraine оголошує про старт нового сезону Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний прорив - 2013». До участі в конкурсі запрошуються підприємці, розробники, студенти, вченіавтори інноваційних ідей та проектів, які хочуть побудувати бізнес на основі своїх інноваційних рішень і потребують розвитку і підтримки своїх проектів. Серед партнерів конкурсу - Happy Farm, Ernst & Young, CRDF Global, Startup AddVenture.

Цього року конкурсні роботи приймаються за чотирма основними напрямками:

IT та телекомунікації: додатки, social media, робототехніка, та ін; енергетика, альтернативні джерела енергії; медицина, біотехнології та фармація; екологія та ресурсозбереження. Також передбачена категорія «інше», яка об'єднує проекти, що не відповідають основним напрямам.

Конкурс пройде в шість основних етапів:

1.З 26 серпня по 25 жовтня 2013 року. Подача заявок на участь у конкурсі авторами інноваційних ідей та проектів на сайті конкурсу www.ukrinnovation.com.

2. Вересень - жовтень 2013 року. Проведення круглих столів, присвячених проблематиці розвитку інноваційної діяльності в Україні, в шести містах - Києві, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Харкові, Тернополі за участю представників бізнесу, влади і найбільших ВНЗ країни.

3. 28 жовтня 2013. Оголошення півфіналістів, відібраних експертним комітетом конкурсу.

4. 5 листопада 2013. Проведення навчальної програми для півфіналістів конкурсу, складання ними Executive Summary (зведеного резюме проекту за стандартами Кремнієвої Долини).

5. 18 листопада 2013. Оголошення фіналістів конкурсу, відібраних міжнародним експертним комітетом на підставі наданих Executive Summary.

6.25 листопада 2013. Road Show - презентація проектів-фіналістів перед інвесторами, визначення переможців. Урочиста церемонія нагородження переможців.

Для проектів конкурсу «Інноваційний прорив - 2013» передбачено 6 номінацій:

«Інноваційний прорив - 2013»; «Краща інновація для Києва»; «Інноваційний потенціал»; Grand Reserve,«Краща інноваційна ідея» (серед студентів); «Кращий молодіжний проект» (серед школярів).

Переможець конкурсу отримає головний приз - програму розвитку свого проекту у бізнес-інкубаторі Happy Farm, а також грошовий приз від CRDF Global. Крім того, всі конкурсанти отримають можливість взяти участь у першій freemium стартап-конференції Східної Європи Startup AddVenture, яка відбудеться в Києві 4-5 грудня за підтримки одного з самих великих венчурних фондів США 500Startups.

За додатковою інформацією звертайтеся до PR менеджера Дануте Писаренко по тел. +38 (067) 301 67 44 або ел. поштою danuta.pisarenko@gmail.com

Регіональний етап конкурсу проходить за підтримки управління у справах сім'ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Довідка

Всеукраїнський конкурс «Інноваційний прорив», організований компанією Global Management Challenge, проводиться з 2009 року. Місія конкурсу: сприяти розвитку інноваційної діяльності в Україні шляхом об'єднання інтересів інвесторів, розробників та підприємств для успішного втілення в життя нових продуктів та послуг. Мета конкурсу: підвищити економічну ефективність галузевих бізнесів шляхом впровадження інноваційних проектів українських розробників. Предметом конкурсу є формування бази даних інноваційних проектів, їх експертиза і ранжування, відбір і просування найкращих для залучення інвестицій. За чотири роки проведення конкурсу в ньому взяло участь понад 1300 інноваційних проектів. Сайт конкурсу www.ukrinnovation.com

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.