Календар оновлень:

Події міста:Сьогодні, 08:57
Полтавцям до відома:30.06.2022, 13:16
Документи:31.05.2022, 10:29
Заяви прес-служби:30.05.2022, 13:37
Відеоблог:09.04.2019, 16:04
 
Останнє оновлення: 02.07.2022, 08:57
ГородянамЦ Н А П Для юридичних осібДля бізнесу та інвестора For foreign visitorse-gov
Петиція Публічна інформація МістоМіська владаПодії міста Приймальня Всі розділи
Полтава

Офіційний сайт Полтавської міської ради
та виконавчого комітету

Полтава — перлина України,
її історична і духовна скарбниця —
місто, в якому хочеться жити.

Про результати планової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради

18.01.2011, 17:22

Відповідно до п. 1.4.2.1 плану роботи контрольно-ревізійного відділу КРВ в м. Полтава, Полтавському та Решетилівському районах на ІV квартал 2010 року, проведено планову виїзну ревізію фінансово – господарської діяльності Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради за період з 01.01.2009 по 01.12.2010 (начальник управління – Палієнко Ю.В., головний бухгалтер централізованої бухгалтерії – Павлова Ж.Ю.).

Акт ревізії підписано посадовими особами об’єкту контролю 14.01.2011 без заперечень.

Проведеною ревізією встановлено окремі порушення дотримання порядку організації та ведення бухгалтерського обліку в закладах та відділах, підпорядкованих управлінню культури, що призвели до фінансових порушень на загальну суму 39,69 тис. грн., з яких в період ревізії відшкодовано на суму 38,96 тис. грн., що складає 98,2% загального обсягу виявлених порушень.

Так, ревізією виявлені:

1. Порушення, що призвели до недоотримання фінансових ресурсів фізичними особами на загальну суму 36,67 тис. грн., з яких: 10,49 тис. грн. – внаслідок встановлення в наказах доплат працівникам, які використовують в своїй роботі дезінфікуючі розчини, в занижених розмірах; 16,00 тис. грн. – внаслідок не виключення при розрахунку відпускних часу, протягом якого працівники не працювали і за ними не зберігався заробіток; 5,94 тис. грн. – внаслідок не виключення святкових днів при розрахунку відпускних; 4,24 тис. грн. – внаслідок встановлення в тарифікаційних списках надбавок за вислугу років педагогічним працівникам в занижених розмірах.

2. Порушення, що призвели до втрат управлінням культури фінансових ресурсів, на загальну суму 2,22 тис. грн. внаслідок порушення законодавства при нарахуванні та виплаті працівникам заробітної плати та відпускних, з яких: 0,51 тис. грн. - внаслідок встановлення в тарифікаційних списках надбавки за вислугу років педагогічному працівнику в завищеному розмірі; 0,54 тис. грн. - внаслідок нарахування надбавки за вислугу років педагогічному працівнику в завищеному розмірі; 0,57 тис. грн. - внаслідок встановлення в тарифікаційному списку посадового окладу в завищеному розмірі; 0,6 тис. грн. - внаслідок сплати внесків до державних цільових фондів по зайво нарахованій та сплаченій заробітній платі та відпускних;

3. Інших порушень фінансової дисципліни на суму 0,8 тис. грн., а саме: лишки матеріальних цінностей, виявлені в ході проведення інвентаризації.

Станом на момент завершення ревізії порушення майже в повному обсязі усунуті шляхом нарахування та виплати працівникам закладів, що обслуговуються управлінням культури, заробітної плати та відпускних на суму 36,67 тис. грн., утримання зайво нарахованої та виплаченої заробітної плати працівникам згідно поданих ними заяв, на суму 1,05 тис. грн., коригування стану взаєморозрахунків з державними цільовими фондами на суму 0,4 тис. грн.

За неналежну організацію бухгалтерського обліку, що призвело до ведення його з порушенням встановленого порядку та за ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, на 8 посадових осіб закладів та відділів, що обслуговуються управлінням культури, складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 164-2 ч. 1 КУпАП.

У зв’язку з неповним усуненням виявлених в ході ревізії порушень, ініційовано застосування фінансової санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Начальнику управління культури направлено вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень та недопущення їх в подальшому, з пропозицією розгляду результатів проведеної ревізії на колективній нараді та притягнення посадових осіб, причетних до встановлених порушень, до матеріальної та/або дисциплінарної відповідальності.

Про результати ревізії проінформовано прокуратуру м. Полтави.

 

До вашого відома

Ви можете отримувати оперативну інформацію з сайту Полтавської міської ради за допомогою RSS-каналу.

02.07.2022, 08:57